Güncel Haber

Bodrum da soğuk havadan nasibini alacak.

Meteoroloji tüm yurda soğuk hava, buzlanma ve kar uyarısı yaptı. Bodrum da soğuk havadan nasibini alacak. 

Batı’da mevsime göre ılık yaşanacak hava bugün de etkisini sürecek. Pazartesi gününden itibaren aşırı soğuk hava yurda doğudan giriş yapacak ve hafta ortası tüm yurdu saracak
Yurdun batı kesimi hafta sonunu yumuşak bir havanın etkisi altında geçirdi fakat gelecek hafta itibaren kar ve soğuk tüm yurdu saracak. Pazartesi doğudan giriş yapacak karlı hava çarşamba günü İstanbul’u da etkisi altına alacak.

BODRUM’DA DONDURUCU SOĞUK

25 Aralık’tan itibaren yurdu etkisi altına alacak soğuk hava dalgasından İstanbul 26 Aralık’ta etkilenmeye başlayacak. Çarşamba günü İstanbul’da beklenen kar yağışının ardından soğuk ve karlı hafta bir süre daha devam edecek. 
Bodrum’da soğuk hava dalgası etkisini 25 Aralık Salı gününden itibaren gösterecek. Salı günü Bodrum yarımadasında gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. 26 Aralık çarşamba günü ise sıcaklıklar 7 derece birden düşecek! Bodrum’da dondurucu kış yaşanacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bodrum’daki aşk hikayesi için öyle bir karara imza attı ki…

Evli birinin, çalıştığı kurumda görev yapan bekar bir kadınla aşk yaşaması meslekten atılmayı gerektirecek bir durum mu? Danıştay, Bodrum'daki bir...

Kapat