Spor Haber

Muğla’da 20 takımın katılımıyla başlıyor.

 

Muğla Mahalli Bayanlar ve Erkekler Voleybol Yaş Grubu müsabakalarının tamamlanmasının ardından, Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler voleybol müsabakaları önümüzdeki cumartesi günü Muğla’da 20 takımın katılımıyla başlıyor.

Yıldız Kızlar’da D Grubu’nda; Milas Erginspor, Bodrum İhtisasspor, Bodrum Yarımadaspor, Muğlaspor takımları yer alıyor. Muğla Voleybol il Temsilciliği salonunda çekilen kura sonrasında 2018-2019 sezonu Voleybol Yıldız Erkekler ve Kızlar voleybol takımları hakkında bilgi veren Muğla İl Temsilcisi Ümit Zafer Dokucu, şunları söyledi: “Birinci dönemde Yaş Grubu Kızlar ve Genç Kızlar Lig’i müsabakaları ile Yaş Grubu Erkekler Lig’i grubu müsabakaları tamamlandı. Voleybol liginin İkinci döneminde Yıldızlar Erkekler ve Bayanlar Ligi’nde toplam 20 takım katılacak.

20 takım içerisinde 14 takımımız bayanlarda, 6 takımımız ise erkeklerde yer alacak. Müsabakalar 12-13 Ocak günleri arasında Muğla’nın muhtelif ilçelerinde oynanacak maçlarla başlayacak. 2018-2019 sezonu ikinci döneminde yer alacak olan bütün takımlarımıza başarılar diliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Sağanak ve fırtına nedeniyle trafikte aksamalar yaşandı

Sağanak ve fırtına nedeniyle trafikte aksamalar yaşandı, sokak ve caddelerde su birikintileri oluştu MUĞLA (AA) - Muğla'da sağanak ve fırtına etkili oluyor....

Kapat