Güncel Haber

‘muglanarkotik’

 
Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, ‘muglanarkotik’ kullanıcı isimli resmi instagram hesabından faaliyetlerini yayınlamaya başladı. 

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, uyuşturucu maddeyle mücadele kapsamında sosyal medyada bilinç oluşturmak için yeni bir çalışma başlattı. 

 

‘muglanarkotik’ kullanıcı isimli resmi instagram hesabından faaliyetlerini paylaşan Muğla Narkotik Şube Müdürlüğü, Muğla ve ilçelerinde düzenlenen uyuşturucu operasyonlarına dair kamuoyuna bilgi sunmakla birlikte uyuşturucu madde kullanımının engellenmesi için yapılan çalışmaları da instagram kullanıcılarıyla paylaşıyor. 

Muğla Narkotik Şube Müdürlüğü’nün resmi instagram hesabında ayrıca; İçişleri Bakanlığınca yürütülmekte olan “UYUMA” Projesi kapsamında yürütülen broşür dağıtımları, Muğla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce hayata geçirilen ve uyuşturucu madde bağımlılığının zararlarını, kötü sonuçlarını çarpıcı sloganlarla anlatan “NARKO-SAVAR” Projesi, Narko-Whatsapp İhbar Hattı Projesi ve “0552 155 4848” numaralı Narko Mobil İhbar Hattı hakkında da bilgi veriliyor. 

Öte yandan uyuşturucu maddeyle mücadeleye destek vermek, Muğla Narkotik Şube Müdürlüğü’nün çalışma ve faaliyetlerini yakından takip etmek isteyen tüm vatandaşların, ‘muglanarkotik’ isimli resmi instagram hesabını takip etmesi bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bodurm’un soğuk gecesini ısıttı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Oda Müziği Konseri "Valsler ve Tangolar" isimli bir konser ile Bodurm'un soğuk gecesini ısıttı. Yaklaşık 200 kişinin...

Kapat