Güncel Haber

Cumhuriyet Kadınları kahvaltıda buluştu.

 

Cumhuriyet Kadınları Derneği Bodrum Karya şubesi kahvaltıda buluştu. 

Cumhuriyet Kadınları Derneği Bodrum Karya Şubesi üyeleri bu sabah düzenlenen kahvaltı ile bir araya geldi. İlçe merkezindeki bir restorantta buluşan üyeler, keyifli bir pazar kahvaltısı yaptı. Canlı müzik eşliğinde üyelere daha sonra yapılan çekiliş ile hediyeleri verildi. Kahvaltı sonrası Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği üyesi Feriha Beriş’in Atatürk ile ilgili okuduğu şiirler büyük beğeni topladı. 

 

Cumhuriyet Kadınları Derneği Bodrum Karya Şubesi Başkanı Meral Beymen, Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Bugün burada üyelerimiz ve derneğimize katkıda bulunmak isteyen gönül dostlarımız ile bir araya geldik. Sıcak bir kahvaltı buluşması oldu, yapacağımız projelerden bahsettik. Gerçekleştirmek istediğimiz projeleri anlattık. 2019 yılında güzel işler başaracağımıza inanıyorum. Cumhuriyet Kadınları Derneği olarak bize büyük sorumluluklar düşüyor. Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkmak, Cumhuriyet değerlerimizi korumak bizim şaşmaz yolumuz. Biz Atatürk’ün kızlarıyız, Atatürk’ün çocuklarıyız ve Atatürk’ün ışığında ve yolunda ilerlemeye devam edeceğiz. Bize düşen çok görev olduğuna inanıyoruz ve görevlerimizi yerine getirmek için de buradayız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
“Kader ve Ceza”

Bodrum’da liseli öğrencilerin bir araya gelerek oluşturduğu BAL (Bodrum’un Akıllı Liselileri) Tiyatrosu, 3’üncü oyunları “Kader ve Ceza”yı sahneye koydu.  Reşat...

Kapat