logo

Bodrum Caz Festivali

BODFAD sanatçılarının geçen yıl 1. Bodrum Caz Festivali’nde çektikleri fotoğraflardan oluşan Bodrum Caz Festivali 2017 Fotoğraf Sergisi Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi’nde 5 Eylül tarihinden itibaren ücretsiz olarak gezilebilecek.

5 Eylül’de İsrail Büyükelçiliği’nin destekleri ile ülkemize gelen Shalosh Trio, Kızılağaç’ta açılan Stella Jazz Club’da sahne alıyor.

Yine 5 Eylül’de Off Gümüşlük’te ise uzun zamandır Amerika’da yaşayan övünç kaynağımız Fahir Atakoğlu, popüler eserleri caz, cazları ise biraz pop tadında çalacak. Son olarak Ülkü filminin müziklerini yapan Fahir Atakoğlu, uzun zamandır Bodrum’a ilk kez geliyor.

6 Eylül’de Bodrum İskele Meydanı’nda ülkemizde ilk kez Caz Yüksek Lisans Eğitimi veren  Bahçeşehir Üniversitesi’nin Caz Kentet konseri halka açık olarak gerçekleştirilecek. Gece ve Caz bölümünde Ayşe Sicimoğlu Quartet, New Music adını verdikleri çalışmaları ile Off Gümüşlük sahnesinde olacak.

7 Eylül akşamı Barbaros Bay Reserve Residences Bodrum managed by Kempinski ve Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum ev sahipliğinde Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars konseri gerçekleşiyor. Bu muhteşem sahilde doyasıya dans edebileceğimiz bir gece bizleri bekliyor. 7 Eylül’de yine yurt dışından konuklarımız var. Lüksemburg Büyükelçiliği desteği ile katılan  Greg Lamy Trio, çağdaş caza ışık tutan yenilikçi yaklaşımıyla Off Gümüşlük’te sahne alacak.

8 Eylül’de Festival, yine Bodrum İskele Meydanı’nda gerçekleşecek olan Muğla Büyükşehir Belediyesi Orkestrası Solist: Jülide Özçelik konseri ile devam edecek. Off Gümüşlük’te ise yüksek enerjisi ile izleyiciyi kucaklayan İstanbul Funk Unit sahne alacak.

9 Eylül’de Off Gümüşlük konserleri Güz Şarkıları – Güvenç Dağüstün & Ece Dağıstan konseri ile sona erecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?