logo

Bodrum’a ilk derece Cüneyt Üst’le geldi…

Antalya’da düzenlenen Vücut Geliştirme ve Fitness Avrupa Milli Takım seçmelerinden Bodrum’a ilk derece Cüneyt Üst’le geldi…

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’nun Antalya’da gerçekleştirdiği “Vücut Geliştirme ve Fitness Avrupa Milli Takım” seçmelerine katılan Çağdaş Holding Bodrum Team Takımı ilk derecesini aldı. Yarışmanın Masterler kategorisinde 45-49 yaş 80 kiloda Cüneyt Üst rakiplerini geride bırakarak birincilik elde etti. Üst, İspanya’daki şampiyonada Türk milli takım sporcusu olarak Bodrum’u ve Türkiye’yi temsil edecek.
Antalya Starligth Otel’de gerçekleştirilen seçmelere Türkiye’nin çeşitli kentlerinden toplam 800 sporcu katılıyor. 26 Mart’ta sona erecek seçmeler, kıyasıya mücadelelere sahne olurken podyuma çıkan sporcular performanslarıyla göz dolduruyor.

ÇAĞDAŞ SPORCUNUN BÜYÜK BAŞARISI

21-25 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek Vücut Geliştirme Şampiyonası’nda Bodrum’a ilk derece Masterler kategorisinde yarışan ve Çağdaş Holding’in desteklediği Cüneyt Üst’ten geldi. Üst’e kupa ve madalyasını federasyon yetkilisi verdi.

Şampiyonaya, Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonu ve Çağdaş Holding yaşam koçu Serdar Teker tarafından hazırlanan Cüneyt Üst, kupa töreni sonrası arkadaşları ile fotoğraf çektirerek zaferini kutladı. Başarılı sporcuyu tebrik eden Serdar Teker, “Tek amacımız sağlıklı ve natürel bir spor, sağlıklı bir gelecek” diye konuştu. Teker, Cüneyt Üst’ün İspanya’da gerçekleştirilecek olan şampiyonada Türk Milli Takımı Masterlar kategorisinde Türkiye’yi temsil edeceğini açıkladı.

Antalya’da devam eden milli takım seçmeleri, yarın Gençler Body Building kategorisi ile devam edecek. Bodrum Team takımından Batuhan Güngör, seçmelerde ilk ikiye girebilmek için zorlu rakipleriyle podyumda kapışacak. Pazar günü Klasik Body Bulding’de  71 kiloda Ahmet Salman, 75 kiloda Sinan Mutluş, +80 kiloda Abdullah Kahruman, Bikini Fitness kategorisinde ise Hülya Dinç podyuma çıkacak. Bodrum’dan toplam 6 sporcunun katıldığı seçmelerde iddialı olduklarını söyleyen Serdar Teker, “Cüneyt Üst’ten sonra 5 sporcumuz daha kendi kategorilerinde iddialı rakipleriyle yarışacak. Ben her birinden derece bekliyorum. Bodrum’a kupalarımızla dönmeyi ümit ediyoruz.” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?

gaziantep escort