logo

Bodrum’da cinsel istismar…

Bodrum’da yaşanan iğrenç bir cinsel istismar olayında, 5 buçuk yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan 50 yaşındaki 2 çocuk babası S.G. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ortakent-Yahşi Mahallesi’nde kuaförlük yapan 50 yaşındaki 2 çocuk babası S.G., işletmesinin yan tarafındaki başka bir işyeri yetkililerinin 5 buçuk yaşındaki kızı ile yakından ilgilenmeye başladı. Küçük kıza yakınlık göstererek yaklaşan adam, etrafta kimsenin olmadığı bir saatte, kız çocuğuna “Seninle sünger bob oynayalım mı?” diyerek diğer işletmenin tuvaletine çağırdı.

Şüpheli S.G. kız çocuğuna diğer günlerde de birkaç defa cinsel tacizde bulundu. Geçtiğimiz günlerde çocuğun tuvalete gittiğini gören kızın ağabeyi, durumdan şüphelendi. Kıza nereye gittiğini sorması üzerine yaşanan olayın detaylarını öğrenen ağabeyi S.G.’yi dövdükten sonra polise haber verdi.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınan şahıs, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Adli makamların karşısına çıkarılan zanlı, küçük çocuğa cinsel istismarda bulunmak suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

SUÇU İNKAR ETTİ

S.G.’nin verdiği ifadede suçlamaları reddederek “Benim lavabom bozuk olduğu için komşu işletmenin lavabosunu kullandım. O esnada çocuk lavaboya geldi. Başka herhangi bir şey olmadı” diyerek kendisine isnat edilen suçu inkar ettiği öğrenildi. Öte yandan küçük çocuğun pedagog gözetiminde alınan ifadelerinde ise yaşadıklarını ayrıntılarıyla anlattığı ve o yaşta bir çocuğun bilemeyeciği detaylarla cinsel istismar iddialarını dile getirdiği öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?