logo

Büyük bir başarıya imza attılar. 

Yatağan spor salonunda yapılan Muğla Okullar arası Karate il minikler, yıldızlar, gençler seçmesi ve Anadolu Yıldızları Ligi İl seçmelerine katılan Bodrumlu Karateciler her zaman olduğu gibi büyük bir başarıya imza attılar.

Türkiye Okullar arası Karate Şampiyonası öncesi yapılacak Bölge seçmelerine Muğla’dan katılacak olan öğrencilerin belirlendiği seçmelere Bodrum’dan katılan öğrenciler; 17 birincilik, 7 ikincilik ve 7 üçüncülük olmak üzere toplam 31 madalya kazandılar. Madalya kazanan sporcular Bölge şampiyonasına gitme hakkı kazandı.

Aynı gün yapılan ikinci seçme karşılaşmalarında ise Türkiye Anadolu Yıldızları Liginde Muğla ilini temsil edecek sporcular belirlendi. Bodrum’dan 5 sporcu, 10-11 Mart tarihlerinde Fethiye’de yapılacak olan yarışmada Muğla’yı temsil etme hakkı kazandı. Muğla karmasında ilimizi Bodrum’dan temsil edecek sporcular Duru Çetinkaya, Şerif Arslan İmer, Sude Naz Yıldız, Efe Menengeç ve Sabit Pekdemir olarak belirlendi.

Sporcuların antrenörü İlçe Spor Müdürü Fatih Uzunlulu “Okullar arası il birinciliği ve Anadolu Yıldızlar Ligi seçmelerinde her zaman olduğu gibi büyük başarı gösteren sporcularımızı kutluyorum. Eminimki katılacakları bölge ve Türkiye şampiyonalarında ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek bizleri gururlandırmaya devam edecekler” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?