logo

Çamaşır Makinesi Suyu Alıyor ama Yıkamayı Başlatmıyor

Seçilen yıkama programı kapsamında, bağlı olduğu musluktan yıkama suyunu alan çamaşır makinesi, yıkama programını başlatmıyor ise direkt olarak teknik parçalarından birisinde arızalanma söz konusu olduğuna işaret etmektedir. Elektrik alan ve yıkama suyunu etkin bir şekilde alan çamaşır makinesinin bir türlü programı devreye alarak, yıkama işlemine başlamaması durumunda tüketicilerin programı iptal edip, tekrar başlatmaktan başka yapabilecekleri herhangi bir müdahale bulunmamaktadır. Genellikle de bu tip bir müdahale çözüm oluşturmayacağından mutlaka en kısa süre içerisinde yıkama suyunu normal şekilde almasına rağmen yıkama programını başlatmayan çamaşır makinesi için Çekmeköy Bosch Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir.

Alanında uzman ve deneyimli teknikerleri ile en yeni Arçelik çamaşır makinelerinde bile görülebilen bu tip arızalanmaya ilişkin olarak hızlı, kaliteli ve aynı zamanda da ekonomik çözümler sağlanmaktadır. Çamaşır makinesinin su seviye anahtarı, program aygıtına gelen kablolar ve program aygıtı arızası, kazan ve tambur arızası, çamaşır makinesi motor arızası, çamaşır makinesi kazan ve motor arasındaki kayış sorunu gibi pek çok farklı nedene bağlı olarak çamaşır makinesinde yıkama suyu alınmasına rağmen, yıkama programının başlatılamaması sorunu söz konusu olabilir. Bu kapsamda da çamaşır makinesinin arızasının onarımı için Bostancı Bosch Servisi merkezinin kalitesini kanıtlamış olduğu profesyonel çamaşır makinesi servisi hizmetlerine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir.

Bölge genelinde her zaman müdahale için hazır durumda beklettiği tam donanımlı mobil servis araçları ve tabii ki 7 gün 24 saat kullanıcıların yaşadıkları arızalara ilişkin olarak arıza bildirimi alan çağrı merkezi ile Bosch Servisi hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Uzman personeller tam donanımlı servis araçları ile yıkama suyunun alınmasından sonra yıkama programının bir türlü başlatılmaması sorununun ortaya çıkmasına neden olan arıza ne olursa olsun gerekli olan müdahaleleri yerinde gerçekleştirmektedir. Böylelikle vakit kaybı yaşanmadan, en kaliteli şekilde çamaşır makinesindeki arızalardan kurtulabilmek ve son derece güvenli bir şekilde uzun yıllar kullanmaya devam edebilmek mümkün oluyor. Üstelik bu kaliteli, modern ve ekonomik hizmetler kapsamında kurumsal hizmet anlayışı gereğince 1 yıllık garanti desteği de veriliyor. Bu garanti desteği ile onarılan ya da değiştirilen parçanın 1 yıl içinde tekrar aynı arızayı vermesi durumunda tüketicilerin ek maliyetler ödemek durumunda kalmadan, sorundan kurtulabilmesini sağlıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?

gaziantep escort