logo

CHP İlçe Başkanı Karahan; Adayımız Sandıktan Çıkacak…

CHP Bodrum ilçe Başkanlığı’na vekaleten atanan Halil Karahan, 2019 yerel seçimleri için adayların temayül yoklaması ile belirleneceğini söyledi.

CHP Bodrum Belediye Başkan aday adaylarından Ali Öztürk’ün başvurusu öncesinde basına bir açıklama yapan Karahan, örgüte “demokrasi” müjdesi verdi. Halil Karahan, konuşmasında “Şundan emin olunuz ki CHP Bodrum ilçe örgütünde demokrasi sınavı başarıyla geçecektir. Değerli kardeşlerimiz örgütümüzden aldıkları güçle devam edecekler. Açık ve net şekilde bu örgütün önüne sandık gelecek. Ne pahasına olursa olsun, ülkemizde demokrasiyi yaşatmak istiyorsak partimizdeki demokrasiyi güçlendireceğiz. Demokratik temayüller devam ediyor. Ancak partinin zeminine ulaşan demokrasiyi burada hep beraber inşa edeceğiz. Bu sınavdan başarıyla çıkacağız. Ben tüm aday adayı arkadaşlara başarılar diliyorum.” Dedi.

Karahan gazetecielerin önseçim olup olmayacağı yönündeki sorusuna “Hakim huzurunda 45 gün kala bir sandık yok ama örgütümüzün önüne bu sandık gelecek” diyerek temayül yoklamasını işaret etti. Kahanan, “Bizde eğilim yoklaması tantana ile olmaz. İtiraz bile gelmedi geçtiğimiz delege seçimlerinde. CHP’de hiç kimse emek hırsızı değildir” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

gaziantep escort