logo

Çırkan Muhtarı Coşkun Ünlü seçim çalışmalarına hız verdi

31 Mart Yerel Seçimlerine yaklaşırken, büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları dışında, Bodrum’daki 56 mahallede yarışacak yüzlerce muhtar adayı da çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

Yerel seçimlere 3 haftadan az bir süre kaldı. Muğla ve Bodrum’da belediye başkan adayları kampanyalarına hız verirken, muhtar adayları da kıyasıya rekabet içinde. Ocak ayı itibariyle 53 mahalleden 56 mahalleye çıkan ilçede, muhtar adayları yürüttükleri çeşitli kampanyalarla öne çıkmaya çalışıyor.

Bodrum’un en kalabalık mahallelerinden bir olan Çırkan Mahallesi’nde de muhtarlık seçiminin oldukça renkli geçmesi bekleniyor.

Mahallenin mevcut muhtarı Coşkun Ünlü de seçim çalışmalarına hız verdi. Önceki akşam bir mahalle toplantısı düzenleyen Ünlü’nün toplantısı adeta bir mitinge dönüştü. Toplantıda konuşması sık sık alkışlarla kesilen Coşkun Ünlü, mahallelinin taleplerini dinledi, seçilmesi halinde yeni dönemdeki çalışmaları ile ilgili bilgi aktardı.

Mahallelinin büyük ilgi gösterdiği toplantı belediye başkan adaylarının toplantılarına adeta taş çıkarırken, 4 adayın yarıştığı Çırkan Mahallesi’nde bu yoğun çalışmaların sonunda sandıktan kimin çıkacağı merakla bekleniyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?