logo

Çocuklar! Bremen Mızıkacıları ile arkadaş olmak isterseniz

Çocuklar! Bremen Mızıkacıları ile arkadaş olmak isterseniz, sizi Mi’Gallery Sahnesine Bekliyorlar!

Bremen Mızıkacıları’nın dostluğunun bir parçası olmak isterseniz  9 Şubat Cumartesi günü saat 13:30 ve 15:30’da Mi Gallery sahnesine bekleniyorsunuz.

Bremen Mızıkacıları

“Sıkı dostluklar zor zamanlarda ortaya çıkar, kanıt mı; işte Bremen Mızıkacıları!
Her biri sahibinin kötü muamelesine maruz kalmış çiftlik hayvanıdır ve her birinin bir yeteneği var, müziği çok sevmektedirler.
Bir gün bu dört hayvanın yolları kesişir. Bremen kentine gidip ünlü bir müzik grubu olmaktır hayalleri ama yolda, birilerinin daha zorda olduğunu görürler. Zorbalığa karşı sanatın ve dostluğun gücü, nasıl mı? Haydi tiyatroya…”

‘’Bremen Mızıkacıları’’ tiyatro oyunu biletleri,
Mas Akademi, Moa Gameland ve Midtown Danışmada!
Biletler 35TL.

3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Oyunumuzda numarasız oturma düzeni mevcuttur. Biletlerde iade ve değişiklik yapılamaz.

Bodrum’a yenilikçi alışveriş merkezi konseptini kazandıran MIDTOWN; SPA, spor, kültür sanat, etkinlik ve atölyeleri tek çatı altına topladığı yeni yaşam alanı içerisinde hayata geçirdiği Mİ GALLERY ile hayatında yeni bir renk arayan, içindeki yeteneği dışarı taşırmak isteyen, hayata başka bir açıdan bakmak, sanatın her dalını deneyimlemek isteyen 2’den 90’a herkes için bir yaşam merkezi sunuyor.
Mimari yapısıyla dikkat çeken, yıl boyunca ulusal ve uluslararası dönemsel sergiye, seminer ve özel gösterilere, canlı performanslara ev sahipliği yapacak Mİ Gallery, yüksek tavanı ve akustik düzeni ile konser ve etkinlikler için Bodrum’da özel bir alternatif olacak.

Bilgi için; Whatsapp/Cep +90 530 927 87 40
ORTAKENT YAHŞİ MAH. KEMER CAD. NO:11 BODRUM MUĞLA

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?

gaziantep escort