logo

Crovu Tüm Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya, teknolojinin gelişmesiyle birlikte oldukça büyük bir değer kazanmıştır. Her geçen gün büyüyerek gelişen sosyal medya platformları; bünyelerinde bulunan kullanıcı sayılarını arttırmayı hedeflemiştir. Bu hedefleyişin başarılı olmasıyla hızlı biçimde yükselen platformlar; hem kurumsal hem de bireysel kullanıcıların dikkatini çekmiştir. Ne kadar büyük olursa olsun her firma, sosyal medya platformlarında yer alarak ürün ya da hizmetlerini sunmayı amaçlamaktadır. Güçlü ağıyla beraber platformlar, firmaların sesini duyurabilmeleri için önemli bir araç olmuştur. Bu gücün her daim farkında olan Crovu Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı; farklı pek çok platformda geçerli olan hizmetlerini, en uygun paketler dâhilinde müşterileri için sunmaktadır.

Crovu Takipçi Hizmetleri

Crovu Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı, başta Instagram olmak üzere Facebook, Youtube ve Twitter gibi platformlar için hizmetlerini sürdürmektedir. Bu platformlar için takipçi, beğeni ve yorum paketleri yer almaktadır. Crovu takipçi hizmetleri diğer sosyal medya hizmetlerinde olduğu gibi, takipçi alım sürecini de en hızlı şekilde tamamlamanız için çalışmalarını sürdürmektedir. Crovu müşterileri için sunduğu özgün paketlerde özellikle Instagram için; beğeni paketi, otomatik paketi, görüntüleme paketi ve takipçi hizmet paketi yer alır. Instagram için takipçi satın alımlarının en güvenilir ve en hızlı yolu her zaman Crovu Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı sayesinde sürdürülmektedir.

Crovu Ajansının Avantajları Nelerdir?

Her bütçeye ve duyulan her takipçi ihtiyacına göre Crovu Ajansı, farklı paketleri bünyesinde bulundurmaktadır. Ajanstan satın alınan paketlerin ödeme işleminden sonra takipçiler, anında teslim edilmektedir. Oluşturulan siparişlerin hemen ardından onaylama yapılır. Sipariş onaylanmasının ardından da 7/24 otomatik biçimde takipçi gönderimi yapılır. Ödeme yapan ve hesabına takipçi yüklenen kullanıcıların takipçi sayısında herhangi bir azalma meydana gelirse Crovu, telafi sistemini de otomatik şekilde devreye sokmaktadır.

Crovu Sosyal Medya Ajansları tarafından telafi sisteminin de garantisi, kullanıcılara verilmektedir. Ajans Crovu ile iletişim kurmaya ve destek aracılığıyla sorunlarınızı iletmenize dahi gerek kalmamaktadır. Her 24 saatte hesabınızdaki azalmalar telafi edilerek düzenleme yapılmaktadır. Bu düzenleme sistemi hem ajans hem de kullanıcılar için büyük avantajlar sağlamaktadır.

Crovu Sistemlerinin İşleyişi Nasıl Sürer?

2016 yılında kurarak günümüze kadar başarılı biçimde gelen Crovu Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı’nın ‘Otomatik Telafi Sistemi’ ödeme işlemlerinin ardından ortaya çıkabilecek takipçi kaybında herhangi bir vakit kaybına uğramaksızın otomatik biçimde telafi edilmesi için güncellemelerde bulunur. 30 gün süresi boyunca, azalan takipçilerinizde otomatik telafi uygulanır. Bu garanti, diğer pek çok hizmetiyle beraber önemli bir avantajdır. Crovu Ajansı için bütün müşterileri, önemli bir referans kaynağı olarak görülmektedir. Tüm geri dönüşleri önemseyerek yüksek memnuniyeti hedefler. Kullanıcılardan aldığı her bir olumlu geri dönüş, ajansa yazılan artı bir değerdir. Satış sonrasında, süreçle ilgili görüşlerinizi bildirirseniz tarafınıza indirim de yapılmaktadır. Hafta içi günlerinde; hem mail üzerinden hem de telefon aracılığıyla bütün sorularınızı ajansa iletebilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika içinde tarafınıza geri dönüş sağlanmaktadır.

Crovu İle Tüm Hizmetler Hızlı ve Güvenilir

Ülkemizin önde gelen sosyal medya ajansı olan Crovu; başarısının temel nedenini sağladığı hızlı işlem olanağı ve kullanıcılardan aldığı geri dönüşler olarak tanımlamaktadır. Ajanstaki ekip sayesinde; destek hattıyla iletişime geçebilirsiniz. Takipçi satın alım işleminde aklınıza takılan bütün soruları ve merak ettiğiniz konuları destek ekibine sorabilirsiniz. Diğer hizmetlerinde olduğu gibi destek alanında da oldukça hızlı bir biçimde geri dönüş sağlamaktadırlar. Satış esnasında medyana gelebilecek sorunları da destek hattı aracılığı sayesinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerinizin takibini de kolay bir biçimde analiz edebilirsiniz.

Crovu Sosyal Medya Hizmetleri Ajansının Avantajları Nelerdir?

Crovu Ajansından satın aldığınız takipçilerin tamamı organik hesaplardan oluşmaktadır. Hesaplara aktarılan organik takipçiler yorumlarınızın ve beğenilerinizin sayısında da artış yaşamanıza yardım edecektir. Bu sayede sosyal medya platformunuz her gün büyümeye devam edecektir.

Crovu Tüm Sosyal Medya Ajansı Hizmetlerinin Detayları

Farklı firmalarla iş birliği içinde olan Crovu; bu sektördeki en eski şirketlerden biri olarak bilinir. Sektörün ilk isimlerinden olan Crovu; ödeme sırasında verilen bilgileri üst düzey şekilde korumaktadır. Bilgileriniz üçüncü şahıslarla paylaşılmadan korunmaktadır. Tüm ödemeler, 256- Bit SSL koruması ile gerçekleştirilir. Platformlarınızı büyüterek daha geniş bir kitleye ulaşmak için Crovu’dan takipçi satın alın.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?

gaziantep escort