logo

Dünya Değişim Akademisi 104. merkezini, Bodrum-Gümbet’te açtı. 

“Şimdi değişim zamanı!” diyerek kısa zamanda yurt dışına açılan, dünyanın en güçlü değişim tekniklerini her yerde aynı itina ve titizlikle uygulayan kurumun tam donanımlı Değişim Uzmanları, artık Bodrum-Gümbet’te de hizmet veriyor. Mekanda Dünya Değişim Akademi’sine özgü huzur, güven, bilgelik dolu atmosferle buluşacaksınız.

Temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmalarının sunulacağı yeni mekan, yaz turizmi için gelen herkesi ve Bodrum’luları değişime davet ediyor. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.

İçinizdeki samimi değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz diyen Değişim Uzmanları, esinlendikleri anlamlı bir mesajı da herkese iletiyorlar: Bu dünyaya boş eller ve boş bir yaşam kitabıyla gelirsin. O yaşam kitabı eşsiz bir değişim kitabı olabilir. Her ne olursa olsun değişimi arzula. O zaman değişim geçiren dünya senin annen olacak, dünyadaki en yüksek dağ senin baban olacak, insanlık senin ailen olacak ve dünyadaki tüm canlılar kardeşlerin olacak. Bundan daha güzel ne olabilir?… (Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından)

Değişim için kararlı olanların ilk adresi Dünya Değişim Akademisi, sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Bodrum-Gümbet’te de aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış.

Dünya Değişim Akademisi – Bodrum – Gümbet

İletişim: 0532 500 2453

info@dunyadegisimakademisi.com

http://www.dunyadegisimakademisi.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?