logo

En Uygun Bodrum Otobüs Bileti

Yaz ayları geldiğinde tatilin değişmeyen ve ünlüsünden ünsüzüne herkesin uğran noktası haline gelen Bodrum, muhteşem bir tatil geçirmeniz için en ideal seçim olacaktır. Bodrum nüfusuna bakıldığında 171.000 olarak görünse de yaz sezonunda yani 5 – 6 aylık sezonda oldukça canlı ve hareketlidir. Batı kesiminin alt kısımlarında bulunan ve İzmir, Kuşadası gibi diğer önemli tatil yerlerine yakınlığı ile tanınan Bodrum’a ulaşım nasıl sağlanır? Bodrum otobüs firmaları hangileridir?

Bodrum Otobüs Bileti ve Kolay Ulaşım

Özellikle ünlülerin uğrak noktası haline gelen Bodrum, klasik fakat hala en güzel seçimlerden bir tanesidir. Bodrum otobüs firmaları arasında birçok bilindik ve tanındık firma yer alırken, merkezden beldelere giden yerel firmalar da yer almaktadır. Bodrum otogarı orta ölçekli bir büyüklüğe sahiptir. Şehir merkezine ve tatil köylerine kalkan otobüs firmaları ve seferlerine bakabilirsiniz. Aynı zamanda bodrum otogarı içerisinde bilinen ve yerel başta olmak üzere tüm firmalara ev sahipliği yapmaktadır.

Bodrum otobüs bileti almak için turkiyeotobusfirmalari.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Burada karşınıza çıkacak olan ekrandan hızlı bir seçim ile başlangıç ve varış noktanız olan Bodrumu seçebilir, en uygun bodrum otobüs biletini bulabilirsiniz. 30 Haziran günü Ankara’dan Bodrum’a otobüs bileti aratacak olan kişi, en uygun fiyat 99₺ olarak Ses Turizmi bulmaktadır. Akabinde Pamukkale otobüs firması da 135₺ ücret alırken Ulusoy, bodrum otobüs bileti için 125₺ almaktadır.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?

gaziantep escort