logo

Endüstriyel Havalandırma

Bina ve tesislerde sağlıklı ortamların oluşturulabilmesi için iyi bir havalandırma sisteminin kurulması gerekir. Havalandırma ürünlerinin imalatında kullanılan kaliteli sac ürünleri ve bu ürünler kullanılarak yapılan endüstriyel havalandırma ürünleri kartuş filtre, treme filtre, yüksek basınçlı filtreler, sulu filtre ürünlerin üretimlerini firma yapıyor. Firma ürünleri arasında, tesviye masaları, vantilatörler, silolar, siklonlar, robotik kollar gibi ürünler yer almaktadır.

Üretim Hizmetleri

Saç malzemesinin kullanıldığı tüm ürünleri ve sistemleri üretilmektedir. Endüstriyel havalandırma sistemlerinin kurulumu için uygun saç seçimi ve diğer kriterlerin belirlenmesi alanında uzman mühendisler tarafından yapılmakta. Kullandıkları filtre türleri ile çalışma ortamı havasının daha temiz kalmasını ve sağlıklı bir çalışma ortamı olmasını sağlanmaktadır. Hizmet verdikleri tüm alanlarda hem üretim hem de montaj hizmeti verilmektedir.

Robotik Kollar

Büyük sanayi tesislerinde çalışma ortamlarında oluşan tozların robotik havalandırma kolları yardımıyla çekilmesi sağlanabilmektedir. Akrobat kol, lokal olarak kullanılabilme özelliğine sahip olduğu için belirli bölgelerdeki istenmeyen maddelerin emiş özelliği sayesinde ortamdan kaldırılması sağlamaktadır. Firmanın üretimini yaptığı robotik kol ürünleri sayesinde çalışma ortamının insan sağlığı açısından en uygun duruma getirilmesini sağlayabilirsiniz. İş yeriniz için yapacağınız tüm havalandırma sistemlerinin ve diğer ekipmanlarının tüm tasarım, istenilen özelliklere göre üretimi ve yerine montaj işlemleri Nursaç Havalandırma Sistemleri tarafından yapılmaktadır.

İş ve İnsan Sağlığı

Özellikle endüstriyel sektördeki çalışma alanlarında, çok fazla kişinin bir arada çalışması, çok sayıda makinelerin yer alması, üretimde kullanılan malzemelerin yapılarına göre çalışma ortamı havası değişebilmektedir. Düzenli bir havalandırma sistemi olmadığında çalışma ortamı hem iş sağlığı hem de insan sağlığı açısından tehlikeli olmaya başlayacaktır. Her türlü sac ürünleri üretimi ve tasarımı yapan Nursaç Havalandırma Sistemleri, geliştirdiği havalandırma sistemleri ile öncelikle insanları daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarını sağlamaktadır. Havalandırma sistemlerinin imalatı ve kurulumu, uygun tesviye masalarının yapımı, büyük siloların kurulumu gibi birçok işlem hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için http://www.nursac.com web sitesini ziyaret edebilir firmanın tüm çalışmalarını görselliklerle birlikte inceleyebilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

gaziantep escort