logo

Evde göbek eritme yöntemleri

Doğal yöntemlerle göbek ve çevresindeki yağlardan kurtulabilirsiniz. İşte göbek eriten doğal ve bitkisel yollar…

Araştırmalara göre kadınlar aynaya baktıklarında gözlerine çarpan ilk şey göbeklerinde oluşan yağ birikintisidir. Her kadın karın bölgesindeki yağları eritmek ister ve bunun için bir çok yol dener. Bu yollardan en etkili olanı bitkisel ve doğal çözümlerdir. İşte sizler için hazırladığımız evde kolayca göbek eritme yöntemleri:

-Kişniş baharatını yoğurda, çorbalara ve salatalara ekleyerek kısa sürede göbek bölgenizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz.

-Yemeklerden önce elma sirkeli su içerseniz iştahınız kapanır ve daha çabuk doyarak daha az kalori alırsınız. Eğer çalışıyorsanız ya da öğrenciyseniz küçük bir şişede bu karışımı hazırlayarak yanınızda taşıyabilirsiniz.

-Yağ yakan besinlerin en başında gelen sarımsağı, gece yatmadan önce bir bardak su ile hap gibi yutabilirsiniz. Kısa sürede göbekte oluşan yağlardan kurtulursunuz.

-Karaciğerdeki yağlanma nedeniyle kilolar göbekte toplanır. Bu nedenle göbeğinizi eritmek için ilk önce karaciğeri temizlemeniz gerekir. Her sabah ılık bir suya yarım limonun suyunu ekleyip içerseniz karaciğeriniz bir süre sonra temizlenir ve göbeğiniz erimeye başlar.

-Yeşil çay en etkili yağ yakıcı bitkilerden biridir. Özellikle yemeklerden sonra tüketirseniz, yağ yakımını hızlandırır. Etkisini arttırmak için içine birkaç damla limon suyu ilave edebilirsiniz.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?

gaziantep escort