logo

Farklı Amaçlarla İngilizce Öğrenme

Geleceğe umutla bakmak ve emin adımlarla ilerlemek için İngilizce büyük öneme sahiptir. Özellikle kariyer açısından istenen hedefe ulaşabilmek için CV üzerinde mutlaka İngilizce eğitiminin yer alması gerekir. Zira farklı sektörler açısından pek çok firma, artık işe alım konusunda İngilizce ‘ye öncelik veriyor. Üstelik sadece yurtiçi değil yurtdışı iş kapıları sonuna kadar aranmaktadır. Bu yüzden her sektör için toplantılara katılabilecek, anlaşmalar yapabilecek, sunumlar gerçekleştirebilecek ve bunun gibi pek çok etmeni sağlayabilecek bir seviyeye gelebilmek en önemli unsurdur.

Farklı Amaçlar ile Profesyonel İngilizce Eğitimi

Pek çok amaç doğrultusunda İngilizce eğitimi insan hayatının önemli bir yerini kaplıyor. Günlük yaşantıdan kariyer hedefine, eğitimden akademik alana kadar her amaç düzeyinde İngilizce eğitimi alınabilmektedir.

– Genel İngilizce eğitimi

– İş İngilizcesi

– Kurumsal İngilizce

Bu gibi daha değişik amaçlar altında İngilizce eğitimi uzman kadro ve planlı eğitim dahilinde Ataköy İngilizce kursu üzerinden güvenli destek elde edebilirsiniz.

İngilizce Eğitimi ile Hayatı Kolaylaştırın

İngilizce her zaman tüm kapıları sonuna kadar aralayacak en önemli anahtarlardan biridir. Sadece mesleki açıdan değil gündelik yaşam içerisinde büyük kolaylıklar sağlar. Aynı zamanda eğitim ve akademik açıdan, hedefe daha sağlıklı şekilde ulaşılmasına olanak tanır. Konuşma becerisi, okuma, yazma, anlama ve çeviri gibi tüm konularda tecrübeli hale gelmek mümkün. Uygulamalı ve pratik eğitimler özel malzemeler ve teknolojik etmenler dahilinde, Ataköy İngilizce kursları bünyesinde sizlere en iyi destek ile sağlanmaktadır.

Uygun Saatlerle İngilizce Eğitim

Kurs bünyesinde sizler için sunulan uygun saat dilimleriyle, geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Özellikle çalışan bireyler için hazırlanmış eğitim programları, uygun saatler üzerinden sağlanmaktadır. Türk Amerikan Derneği Bakırköy şubesi olarak profesyonel düzeyde, İngilizce istenilen düzeye uzman eğitim kadrosu bünyesinde çıkarılabilir. Geleceğe daha umutla bakmak için İngilizcenizi arzu ettiğiniz düzeye ulaştırın.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?

gaziantep escort