ref: refs/heads/v3.0
DOLAR
28,8742
EURO
31,6000
ALTIN
1.892,30
BIST
8.031,98

Fethiye Limanı’na Lüks Yat “Aurora” Yanaştı

Fethiye Limanı’na Lüks Yat “Aurora” Yanaştı
Aktur tatil sitesi

Fethiye Limanı’na Lüks Yat “Aurora” Yanaştı

Fethiye Limanı’nda Rus İş İnsanı Andrey Molchanoz’a Ait Lüks Yat, Akaryakıt İkmalini Tamamladı

Fethiye, Türkiye – Cayman Adaları bayraklı lüks yat “Aurora,” Fethiye Limanı’na yanaşarak akaryakıt ikmali yaptı. Yat, tankerlerle İzmir Aliağa Rafinerisi’nden getirilen akaryakıtı karadan aldı.

Rus iş insanı Andrey Molchanoz’a ait olduğu belirtilen Aurora, 2017 yılında Almanya’da Rendsburg Tersanesi tarafından üretildi. 74 metre uzunluğundaki bu lüks yat, ortalama 18 deniz mili hız yapabiliyor ve 6 lüks kamarası ile 12 konuk ağırlayabiliyor.

Yüzme havuzu, güzellik salonu, spor salonu ve güvertede jakuzi gibi birçok lüksü barındıran Aurora, Fethiye Limanı’nda kısa bir mola verdi. Yatın sahibi olan Rus iş insanı Andrey Molchanoz, Türkiye’nin turistik bölgelerini sık sık ziyaret etmektedir.

İkmal işlemleri tamamlandıktan sonra yat, Fethiye Limanı’ndan ayrılacak. Nereye gideceği veya Türkiye’de başka hangi limanlara uğrayacağı hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

Fethiye, Türkiye’nin en gözde turistik bölgelerinden biri olarak yüksek profil sahibi ziyaretçileri ağırlamaya devam ediyor. Lüks yat Aurora’nın Fethiye Limanı’na yapmış olduğu bu ziyaret, bölgenin uluslararası alanda tanınırlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Aktur tatil sitesi