logo

“Geleceğimiz Turizm”

Bodrum’da Akbank ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) işbirliği ve Bodrum Otelciler Derneği’nin katkıları ile “Geleceğimiz Turizm” konulu bir toplantı düzenlendi.

Bodrum Ramada Otelde gerçekleşen toplantıya Akbank Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, TÜROFED Başkanı Osman Ayık, Gulet Turi,stik ve Magic Life kurucusu Ceo Cem Kınay, Atılım Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. İbrahim Birkan, Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Halil Özyurt ve Bodrum Otelciler Derneği Genel Sekreteri Orhan Kavala ile birçok otelci ve turizmci katıldı.

Turizmin ekonomi, çevre ve dijitalleşme yönünden ele alındığı toplantının açılış konuşmasını yapan Bodrum Otelciler Derneği Genel Sekreteri Orhan Kavala, Bodrum’da turizmin önemine dikkat çekerek böyle bir toplantının Bodrum’da yapılmasından dolayı mutlu olduğunu belirtti.

TÜROFED Başkanı Osman Ayık da “2018 yılı iyi başladı. Eğer konjoktürel bir sıkıntı yaşamadığımız taktirde Türkiye 2 ayda çift rakamlı büyümeyi gerçekleştirecek. Bizim öngörümüz de yüzde 20-25’dir” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?