logo

Güneşin Zararlı Işınlarına Karşı Önlem Alıyor Musunuz?

Güneşin Zararlı Işınlarına Karşı Önlem Alıyor Musunuz?

Hepimizin de bildiği gibi güneş ışınları vücudun D vitamini ihtiyacını karşılar ve kemiklerin gelişimi için oldukça fayda sağlar. Fakat güneşin vücuda yararları olduğu kadar cilde zararlarının da olduğunu unutmamak gerekir. Çünkü güneşte uzun süre kalmak başta leke olmak üzere çeşitli cilt problemlerini beraberinde getirir. Cilt yapınıza uygun güneş koruyucu kullanarak güneşin zararlı ışınlarına karşı önlem alabilir, yaz kış cildinizi koruyabilirsiniz.

Her geçen yıl güneş kremi çeşitleri hızlı çoğalmaktadır. Peki bu kadar marka ve ürün seçenekleri arasında en doğru tercihi neye göre yapmalıyız birlikte göz atalım.

Güneş koruyucu tercihi dermokozmetik markalardan yana olmalıdır. Dermokozmetik ürünler klinik testlerle onaylanmış ve doktorlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilen ürün grupları arasında yer alır. Sizde cildinizin sağlığı ve bakımı için Avene güneş kremi ürünlerine Dermokozmetika üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bioderma Photoderm Güneş Serisi ile Cildiniz Güvende!

Bioderma Photoderm serisi, cildinizi güneşin zararlı ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı korumak için özel olarak geliştirilmiştir. Tüm aile bireylerinin kullanımına uygun ürünlerinin yanı sıra her cilt tipine özel geliştirdiği ürünler sayesinde kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. Seri içeriğinde; yağlı ciltler, hassas ciltler, lekeli ciltler için güneş koruyucuları, bebek ve çocuklar için güneş kremi ve sprey çeşitleri bulunmaktadır. Bioderma güneş kremi ürünlerine Dermokozmetika aracılığı ile hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz.

Serinin öne çıkan ürünlerinde ise Bioderma Photoderm Max SPF 50 güneş koruyucu bakım kremi yer almaktadır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun bu ürün;

  • Yüz için kullanıma uygundur,
  • Yüksek koruması ile cildinizi güneşe karşı korur,
  • İnce yapısı sayesinde kolay uygulanır,
  • Parlama yapmaz, mat bir görünüm kazandırır,

Renkli güneş kremi çeşitleriyle de tüketicinin ihtiyacına cevap veren Bioderma ürünleri etkinlikleri sayesinde güzel yorumlar almayı başarmıştır. Sizde Dermokozmetika üzerinden, tüm ürün çeşitlerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve hediyeni sen seç imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?