logo

Günlük Kiralık Villa Fiyatları ve Özellikleri

Geniş aileler veya arkadaş grupları için dizayn edilen villa seçenekleri, çiftlere özel villa kiralama ve balayı hizmetleri gibi alternatiflerle sunuluyor.

Denizin en güzel manzarasını veren, doğanın en özel yeşillerini sunan bölgelerde, kiralık villa seçeneklerini değerlendirmek, tatilinize avantaj kazandırır. Otel, tatil köyü gibi farklı konaklama türlerine alternatif olarak geliştirilen villa kiralama hizmetleri, hemen her zevke ve tercihe uygun niteliklerde dizayn edildiği için, en çok tercih edilen tatil seçenekleri arasında değerlendiriliyor. Peki villa kiralarken nelere dikkat edilmelidir?

Kiralık Villa Fiyatları

Villa kiralama seçenekleri; günlük, haftalık, yazlık veya sezonluk gibi seçeneklerle sunuluyor. İdeal bir villa kiralamak için hemen herkesin öncelik verdiği konu, villa fiyatlarıdır. Her bütçeye uygunluk sağlaması için belirlenen şehir veya ilçedeki en makul seçenekler değerlendirilir.

Ege bölgesinde Bodrum günlük kiralık villa fiyatları; 1.500 TL.

İzmir ve çevresinde günlük kiralık villalar; 1000 ile 1.500 TL fiyatları arasında değişiyor.

Villa kiralama seçenekleri, yapının bulunduğu bölge ve konum özelliklerine göre belirlenir. En popüler tatil beldelerinde, denize sıfır bir kiralık villa, merkeze veya denize daha uzak mesafede yer alan villalara göre daha farklı fiyatlarda sunulur.

Ulaşım ve lokasyon özellikler, lüks villa konseptleri, özel havuz seçenekleri ve konutun teknik yapı özellikleri, günlük kiralık villa fiyatlarını belirleyen temel faktörlerdir. Bölgedeki diğer villa seçenekleri, özellik ve fiyatları değerlendirilerek, en ideal biçimde kiralama sağlanabilir.

Kiralık Villa Türleri

Villa kiralamanın en cazip yanı, denize sıfır ve ideal tatil konseptini sunmasıdır. Ev konforunda tatil eğlencesi için lüks donatılarla dizayn edilen kiralık villalar, engelliler için de tasarlanan villa seçenekleriyle sunuluyor.

Muhafazakar villa seçenekleri, tesettür tatil konseptleri içerisinde en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Muhafazakar aileler veya çocuklu aileler için özel havuzlu, kapalı havuzlu, korunaklı villa türleri ile alternatifler sunuluyor. Balayı kiralık villa seçeneklerinde, çiftlere özel tasarlanan villalar ve ek hizmetleri bulunuyor.

Termal ve şifalı suların olduğu bölgelerde dizayn edilen villa türleri, sağlık turizmi konseptinde ve lüks konfor seçenekleri ile tasarlanıyor. Doğa manzaralı veya doğa içinde villa seçenekleri genellikle; orman evi, dağ evi, göl evleri gibi farklı seçenekler ve bölgenin özelliklerine göre sunuluyor.

Evcil hayvan izinli villa seçenekleri, sosyal tesis içerisinde veya site içerisinde villalar, deniz manzaralı veya şehir içi villaları gibi farklı konseptler ile yüzlerce tatil beldesinde, binlerce seçenek bulunuyor. Kriterlerinize göre villa seçerek, tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Kiralık Villa Bölgeleri

İç Anadolu Bölgesi’nde termal ve sağlık turizminin yaşandığı pek çok ilçe ve şehir bulunuyor. Karadeniz sahillerinin muazzam manzarasını suna, kıyı şeridi boyunca özel villalar sunan seçenekler, Marmara’nın en özel koylarında lükse villa seçenekleri bulunuyor. Akdeniz ve Ege bölgeleri, boydan boya tatil cennetidir. Çanakkale’den Antalya’ya, İzmir’den Mersin’e dek pek çok ile ve ilçede, farklı konseptler ve fiyat seçenekleri ile kiralık villa seçenekleri bulunuyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?

gaziantep escort