logo

İki kişinin saldırısına uğradı.

Turgutreis’te yaşayan 60 yaşındaki Nesrin Sürmeli, kendisini gasp etmek isteyen iki kişinin saldırısına uğradı. Olayda talihsiz kadının iki kaburgası kırılırken, faillerin yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

Turgutreis’te hediyelik eşya mağazası bulunan ve yaklaşık bir ay önce eşini kaybeden Nesrin Sürmeli, gece evine girmek isterken yüzü maskeli iki kişinin saldırısına uğradı. Büyük bir cesaret örneği sergileyerek saldırıdan kurtulan Sürmeli, hastanede tedavi altına alındı.

Uğradığı saldırı sonucu iki kaburgası kırılan Nesrin Sürmeli, hastaneden taburcu edildikten sonra olayı şöyle anlattı: “Olay gecesi iş yerini kapattıktan sonra arabamla evime gittim. Arabamı garaja park ettikten sonra merdivenleri çıkıp evimin kapısını açarken, arkamdan bir kişinin saldırısına uğradım. Beni evin içine itmeye çalışan saldırgana, kapının iki kenarından tutunarak karşı koymaya çalışırken, merkezi bildirimi de olan alarm çalmaya başlayınca paniğe kapılan saldırgana çanta ile vurdum. Ben yerde yatarken ikinci kişi üstümden atlarken bıçağını düşürdü. Arkamı dönüp çanta ile saldırgana vurduktan sonra dengem bozulup, evin merdiveninden aşağı yuvarlandım. O sebeple iki kaburgamı kırmışım. Evin dış bahçe kapısını açıp kaçtı. O sıra kapının sürgüsü kaşımın üst kısmını yaraladı. İkinci saldırganın düşürdüğü bıçağı alıp, geri dönerler diye, bağırarak etraftan yardım istedim. Komşularım ses üzerine yardıma geldiler. Hemen ardından gelen Turgutreis Jandarma birimi, gerekli müdahaleleri yapıp, beni hastaneye sevk etti. Yüzleri maskeli olan saldırganlar, beni kapıdan içeri itseydiler, olacakları düşünmek istemiyorum. Muhtemelen canıma kast edebilirlerdi. Hastanede yapılan tıbbi müdahaleden sonra taburcu olup, işimin başına döndüm. Jandarma birimi, umarım failleri bir an önce yakalar” dedi.

Turgutreis Jandarma Karakol Komutanlığı ekiplerinin de olayın faillerini yakalamak için çalışma başlattığı bildirildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?