logo

İlk aday adaylığı başvurusunu Mehmet Özalın yaptı. 

CHP’de Bodrum Belediye başkanlığı için ilk aday adaylığı başvurusunu Mehmet Özalın yaptı.

CHP MYK toplantısında alınan karar sonrası Belediye Başkanlıkları, Meclis Üyelikleri ve İl Genel Meclisi üyelikleri için aday başvuruları 1 Ekim itibariyle başlamıştı. 19 Ekim’e kadar sürecek takvim kapsamında belediye başkanı adaylığı için 7 bin 500 lira, meclis üyesi adaylığı için ise 3 bin 500 lira TL başvuru ücreti ödeyen partililer adaylık başvurusu yapabiliyor.

2019 Mart ayı sonunda yapılacak yerel seçimler için çok sayıda aday adayının konuşulduğu Bodrum Belediye Başkan adaylığı için CHP İlçe Örgütü’nde ilk başvuruyu halen belediye meclis üyesi olan Mehmet Özalın yaptı. Özalın’ın bugün öğleden sonra Çarşı Mahallesi’ndeki CHP parti binasına gidip dosyasını teslim ettiği öğrenildi.

Özalın’ın aday adaylığını parti binasında yapacağı açıklama ile de duyuracağı öğrenildi.

CHP’de Bodrum Belediye Başkan aday adaylığı için; İlçe Başkanı Recai Seymen, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri Ali Öztürk ve Mustafa Saruhan başta olmak üzere çok sayıda partilinin ismi geçiyor. İlçe Başkanı Recai Seymen’in de Cuma günü ilçe başkanlığından istifa ederek aday adayı olduğunu açıklayacağı bir basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?
#

İlk aday adaylığı başvurusunu Mehmet Özalın yaptı. ” için 1 yorum

  1. Recai seymen belediyeden aldigi elektrik diregi ihalelerinin hesabini versin once.
    2 secimde bodrumdan millet vekili cikaramamis son secimde belediye baskanligina destek konusunda soz alip bodrumdan 1. Sirada cikan kerim cangiri silip mursel alban olarak genel merkeze verdigi listenin hesabjni verip aday olsun