logo

Internet Alışverişlerinde Paykasa Kart Kişisel Bilgilerinizi Korur

İnternet üzerinden yapılan alışverişler her açıdan büyük kolaylıklar getirmektedir. Hem çok daha zengin ürün ve hizmete ulaşılıyor hem de uygun fiyatlarla kolay alışveriş imkânı elde edilebiliyor. Ancak kredi kartı veya banka kart üzerinden yapılan alışveriş de bir o kadar risk taşıyor. Nitekim bilgisayar korsanlığı sebebiyle kişisel bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi oldukça yüksek ihtimaldir.

Bu sebepten dolayı insanların tedirginlik yaşadığı dönemlerde, a ayrıcalıklı bir alışveriş ortamı sundu. Güvenli yoldan online ödeme imkanı veren bu sistem, sadece 16 haneli numara üzerinden alışverişin tamamlanmasına fırsat tanımaktadır. Ön ödemeli sanal bir kart olarak internette bulunan tüm siteler vasıtasıyla, ürün ve hizmetlere ulaşılabilmektedir. Böylece herhangi bir kişisel bilgi verilmeden sadece 16 haneli kart giriş yapılarak ödeme tamamlanmaktadır.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Kredi kartı ve banka kartı kullanmak istemeyen internet kullanıcıları için güvenilir paykasa en ideal yöntemdir. Ön ödemeli sistem olarak değerlendiren bu sanal kart içerisine, belirlenmiş alt limitler dahilinde yatırılmış miktar kadar alışveriş gerçekleştirebilmektedir. Tabii bunu sağlamak için mutlaka güvenilir siteler üzerinden ön ödemeli sanal kart almaya özen gösterilmelidir. Siteye giriş yapıldıktan sonra belli başlı bazı kriterleri gerçekleştirerek karta sahip olabilirsiniz.

– Öncelikle müşteri temsilcilerine bağlanarak ödeme gerçekleştireceğiniz havale numarasını almanız gerekiyor.

– Sanal karta yüklemek istediğiniz miktar için ödemeyi güvenli şekilde banka havale yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

– Daha sonra işlemlerin yapıldığına dair tekrar müşteri temsilciliği bilgi vermeniz gerekiyor.

– Size 16 haneli ön ödemeli kart numarası, istediğiniz miktar içerisine eklenmiş şekilde sunulur.

Bu kolay işlemler sayesinde internet alışveriş siteleri aracılığıyla ürün ve hizmetlerden kişisel bilgilerinizi vermeden faydalanabilirsiniz.

Paykasa Kart Farklı Özellikleri

Sunduğu pek çok farklı özellikle son dönemlerde paykasa oldukça fazla tercih ediliyor. Şüphesiz ilk olarak kredi kartı veya banka kartı gibi kişisel bilgilerin verildiği yöntemleri kullanmadan, sadece 16 haneli numara üzerinden alışveriş şansı tanımasıdır. Ayrıca harcamalarınızı limitleriniz doğrultusunda gerçekleştirebilir; böylece herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız. Yatırdığınız miktar kadar alışveriş gerçekleştirdikten sonra kart iptal olur. Bu sayede sınırınızı bilirsiniz. Sanal kartınızı elde ettikten sonra beklemeden hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Kart içerisindeki miktar tükendikten sonra 16 haneli numara iptal olur. Tekrar müşteri temsilcisine bağlanarak aynı yöntemle 16 haneli kart üzerinden miktar yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle sanal bir kart olduğu için kayıp ya da çalınma korkusu yaşatmaz.

Kaynak: https://paykasasi.co

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

gaziantep escort