logo

İstanbul – Milas Bodrum seferini yapan uçağa yıldırım isabet etti.

İstanbul – Milas Bodrum seferini yapan uçağa yıldırım isabet etti. Uçak, İzmir’e zorunlu iniş yaptı.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan havalanan Pegasus Hava Yollarına ait yolcu uçağına havada yıldırım isabet etti. Düşme tehlikesi yaşayan uçak İzmir’e zorunlu iniş yaptı. Öte yandan yaklaşık 200 kişinin bulunduğu uçakta, Bodrum’a konser vermek için gelen sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın da olduğu öğrenildi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ölümden döndükerlini ifade eden Durmaz şunları söyledi:

“Hayatımda bu kadar korktuğum bir an yaşamadım. Gerçekten inanılmazdı. Ölüyorduk! Uçağımıza yıldırım düştü. Uçağımız düşmek üzereydi. Şimdi kendime ancak gelebildim. Bodrum’a uçuyorduk ve uçak İzmir’e acil iniş yaptı. Elim ayağım hala titriyor. Pilottan Allah razı olsun. Böyle bir şey olamaz, Allah kimsenin başına vermesin. Hayatımın en korkunç anıydı. Yanımda eniştem vardı, onunla helalleştik, ölüyoruz diye. İnsan canı ne tuhaf bir şey. Ölümle burun buruna geldik. Yarın hemen kurban kestiriyorum.”

Öte yandan Kent Haber’i arayan bir vatandaş da ölümden döndüklerini ve çok korktuklarını dile getirerek, uçağına acil iniş yaptığı İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda yer hizmetlerinin kendileri ile hiç ilgilenmediğini, fenalaşan vatandaşlar için sağlık ekibi bile çağrılmadığını belirterek tepki göstedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?
#

İstanbul – Milas Bodrum seferini yapan uçağa yıldırım isabet etti.” için 2 Yorum

  1. Erkan : diyor ki:

    Geçmiş olsun. gerçekten çok kötü duygu; şok edecek bir durum, insanın kendisinin ve yanındakilerin saniyeler sonra ölebileceğini görmesi. herşeyin hayırlı olanını Allah versin

  2. Naz : diyor ki:

    Öncelikle çok geçmiş olsun. Ben özellikle AnadoluJet yer Hizmetlerinin yolcularına ne sıkıntılar yaşattığını, babam yaşlı adamı perişan ettiler. Valizler kayboldu. Babamı tekerlekli sandalyeyle beklettiler. Rica ettim yardımcı olun diye kimse ilgilenmedi. Başlarındaki şeflerini buldum sırıtarak geldi işimiz bitsin geliriz dediler gelmediler. Bizi bekleyen araç gitti. Otobüsler gitti saat gece ikiye kadar bekledik sinirlerim bozuldu bağırdım umurlarında değil birde utanmadan gülüyorlar.alaycı ifadeler. Yine Pegasus iyi siz birde Anadolu jete gelin kabusun en büyüğü orda.🙄