logo

İstanbul’da Kiralık Vinç Hizmetleri

Sepetli vinç genellikle inşaatlarda, ev taşımacılığında kullanılan bir araçtır. Taşımacılık hizmetlerinde vinç ağır yükleri kolay bir şekilde taşıyabilmesi nedeniyle tercih ediliyor. Vinçler yüksek alanlara da ulaşabildiği için taşımacılık hizmetlerinde sıkça kullanılır. İnşaat malzemeleri taşınırken, evler veya ofisler taşınırken makineler sayesinde bu işlem oldukça kolay hale gelir. Fakat bu tip aletlerin fiyatlarının oldukça yüksek olması nedeniyle inşaat sektöründe bulunan firmalar tarafından temin edilmesi mümkün görünmüyor. Bu nedenden dolayı vince ihtiyacı bulunan kişilerin genellikle kiralama hizmetinden yararlandıkları biliniyor. Vinçleri kiralamak isteyen kişiler www.sepetlivinckiralama.net internet erişim adresi üzerinden sunulan hizmetlerden yararlanabiliyor.

Vinçlerin Yapısal Özellikleri

Kiralık vinç hususunda firma tarafından müşterilere farklı boyutta vinçler bulunmakta. Bu vinçlerin yapısal olarak farklılığını taşıdıkları yükler ve taşınan malzemelerin yüksekliklerine göre değişiklik gösteriyor. Ağırlık tipleri göz önünde bulundurulduğunda vinçlerin boyutlarının değişiklik gösterdiği söylenebilir. Firma 25 metre ile 84 metre aralığında değişen farklı vinçler bulunur. Vinçlerin taşıdıkları ağırlıklara bakıldığında ise 25 metre yüksekliğe sahip vinçler 3,5 tonu bulurken, 30 metrelik vinçlerde ise 7,5 ton seviyesine çıkıyor. 53 metreye gelindiğinde ise 26 ton yüklük malzeme taşınabiliyor. Taşınan malzemeler 72 metreye sahipse yaklaşık olarak 32 ton seviyesinde malzeme taşınmasına imkan tanır.

Vinçlerin Kullanım Alanları

Firma tarafından sağlanan vinç kiralama hizmetleri değerlendirildiğinde taşımacılık işlerinin hızlı ve kolay bir şekilde sağlanmasına yardımcı olur. Kiralanan vinçler bina ve apartmanların dış cephelerinin yapılmasında, yüksek katlı binaların cam temizliğinde, elektrik montajı işlemlerinde veyahut yüksek noktalara sıva yapılırken kullanılabilir. Bunlara ek olarak vinçler binaların tadilatlarında ya da boyanması esnasında da rahatlıkla kullanılabilir.

Vinç Türleri

Firma bünyesinde tüm alanlara götürülebilecek mobil vinçlerinde kullanıldığı biliniyor. “Hiyap” olarak da bilinen vinç türü ise kamyonların üzerine kurulabilen hidrolik yapısı ile dikkat çekiyor. Vinçlerin makaslı türü ise binalarda duvar tadilatı yapılırken kullanılmakta. Bu tarz makinelerin otomatik yürüme özelliğine sahip olan çeşitleri de yine firmanın bünyesinde bulunuyor. Kapalı alanlarda da kullanılabilen makinelerin müşteriler tarafından yoğun ilgi gördüğü de biliniyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?

gaziantep escort