logo

Kocadon, Ne Demek İstedi…

CHP’den istifa edip Demokrat Parti’den Muğla Büyükşehir Belediyesi Adayı olacağı konuşulan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Herkese hayırlı olsun” dedi. 

CHP’den Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Başkan Kocadon, CHP Parti Meclisinin mevcut Belediye Başkanı Osman Gürün’ü büyükşehir adayı olarak atamasının ardından yeniden Bodrum’a düşünülmüştü. Fakat geçtiğimiz hafta CHP Genel Merkezi Bodrum Belediye Başkan Adayının Mustafa Saruhan olduğunu açıklamıştı.

Gelinen süreçte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un CHP’den istifa ettiği ve DP’den Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olacağı iddia edildi. Bugün basın mensuplarının sorularını cevaplayan Kocadon, “CHP’den istifa ettiğiniz ve DP’den Muğla Büyükşehir için aday olacağınız iddiaları var. Neler söyleyeceksiniz?” sorusuna “Herkese hayırlı olsun” yanıtını verdi.

Başkan Kocadon, “İstifa var mıdır?” sorusuna ise “Önümüzdeki günlerde bununla ilgili güzel bir basın açıklaması yapacağız. Sıkıntı yok. Ayın 19’unda görüşeceğiz” diye konuştu.

Öte yandan Mehmet Kocadon’un CHP’den istifasını noter kanalı ile yaptığı iddia edildi. Ayrıca Kocadon’un önceki gün kendisini makamında ziyaret eden DP İl Başkanı İsmet Köse’ye üyelik başvurusunu verdiği de ileri sürüldü.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?

gaziantep escort