logo

Küçük Havuzlarınızı, Açık Denizlere Çevirin…

Sonsuz Kulvar havuz akıntı sistemleri işletmecisi, Ebru Eren ile bir araya geldik. Kendisi geleceğe ışık tutacak, istihdam sağlayacak ve katma değer oluşturacak, girişimci kadınlarımızdandır. 29 yıldan beri Bodrum’da yaşıyor ve çalışma hayatı boyunca elde ettiği deneyimleri ile kendi işini kurarak, hedeflerine ulaşıyor.  

İşletmeci Ebru Hanım , 20 yaşlarında yönetici asistanlığı ile başlayan iş macerası, özel bir firmanın tüm birimlerinde gazete görsel yönetmeni, radyo, satış, üretim bölümlerinde  görev  aldığını ve son 8 yılı da bir turizm firmasında VIP taşımacılık sektöründe olduğunu belirtiyor.

Sonsuz Kulvar projesinde ‘Küçük Havuzlara Büyük Çözüm’ sloganı ile yola çıktıklarını belirten işletmeci Ebru hanım, Sonsuz Kulvar’ın yeni bir proje olduğunu ve Türkiye’de bir muadili bulunmadığını söylerken, heyecanını gizleyemiyor.

Son bir kaç yıldır üzerinde çalışılan bir proje olduğunu ve artık hayata geçirmek için harekete geçtiğini söyleyen ve şuan 5 kişilik bir ekiple işe başladığını söyledi.

Ve projenin nerelerde kullanılabildiğini anlattı. Sonsuz Kulvar Havuz akıntı sistemlerinde kullanıcı havuzunu, kendi isteğine göre, eğlence, spor ve tedavi amaçlı hale getiren bir makinedir.

Kişisel kullanımın yanında, Profesyonel & Amatör Yüzücüler, sporcular, rehabilitasyon merkezleri, su egzersizi, su aerobiği  ve akıntıya karşı yüzen balık çiftlikleri için de kullanılabiliyor olması etkileyici.  

Kullanım alanlarına açıklık getirecek olursak;

Kişisel kullanım: Havuzunuzda, sınırsız yüzme imkanına kavuşmak için Sonsuz Kulvar akıntı ünitesini, havuzunuzun beğendiğiniz bir yerine koymanız yeterlidir. Kolay montaj imkanı sayesinde, istediğiniz an yerini değiştirebilirsiniz.

Profesyonel & Amatör Yüzücüler; birçok yüzme antrenörü, sporcularını akıntıya karşı yüzdürerek, onların performans üst limitlerini esnetmeye, geliştirmeye çalışmaktadır. Akıntıya karşı yüzme tekniği, sporcuların gelişimine pozitif etki sağlayabilmektedir.

Su Terapisi & Rehabilitasyon; Su dışında yapılan bir çok egzersiz ve hareket eklem yerlerinizin ömrünü kısaltabilir, hatta sakatlanmalara neden olabilir. Suyun yumuşatıcı etkisi sayesinde eklem yerleriniz zorlanmayacağı gibi, her yönden uyguladığı direnç sayesinde, vücudunuz yeterli düzeyde çalışır.

Balık Çiftlikleri; Suyun içerisinde yaratacağı akıntı sayesinde balıklar bir efor sarf edecek ve bu efor ile daha da verimli hale gelecektir. Oluşacak akıntı sayesinde, sudaki oksijenin artmasına katkı sağlayacaktır.

Sonsuz Kulvar; paslanmaz çelik’den üretilip, iç-dış ünite olarak iki parçadan oluşuyor. Manuel  ve uzaktan kumandalı versiyonu mevcut. Bio çözünür yağ aktarım metodu ile çalıştığından dolayı, havuz içerisinde hiç bir şekilde elektrik bulunmamakta.

www.sonsuzkulvar.com.tr

ebru.eren@sonsuzkulvar.com.tr

Tel: 0 252 363 87 47

Gsm: 0 532 310 94 71

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?

gaziantep escort