logo

Kyani

Besin takviyesi ve cilt bakım ürünleri üzerine hizmet veren Kyani, sizlere doğal yollardan iyi bir hayat sürmeniz için imkanlar sunmaktadır. İnternet üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz Kyani ürünlerini, güvenilir siteler üzerinden temin etmenizde fayda var. Kyani ürünleri sizlere doğrudan bir satış kanalı üzerinden değil, kişiler üzerinden sunulmaktadır.

Network marketing sistemi kullanan Kyani, hem kendisi para kazanırken, hem de satış yapan kişilere kazanç imkanı sağlar. Binlerce kişiye imkan sağlayan Kyani, sizlere besin takviyesi ürünleri olarak Kyani Sunrise, Kyani Sunset ve Kyani Nitro ürünlerini sunmaktadır.

Bunun dışında cilt bakım ürünleri de sunan Kyani firmasında, bu ürünler; Fleuresse Serum, Fleuresse Day Brightening Creme, Fleuresse Night Creme, Fleuresse Eye Creme ve Fleuresse Boosting Cleanser olarak sunulmaktadır. Bu ürünlere kişiler üzerinden ulaşım sağlayabilir veya internet üzerinden satış sitemine kayıt olarak sizlerde ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Kyani Hikayesi

Kyani kurucuları Dirk ve Gayle Powell’ın Alaska ziyareti sırasında karşılaştığı Alaska kabilelerinin oldukça sağlıklı olmalarının nedenini araştırmalarıyla birlikte başlıyor. Alaska dilince güçlü şifa anlamına gelen Kyani, temel olarak Alaska yaban mersini ve Alaska somonuna dayanmaktadır. Sağlık koşullarının oldukça iyi olduğu Alaska kabilesinde, Powell çifti beslenme şartlarını araştırmaya başladı.

Yaban mersini ve somon tüketiminin hat safhada olduğunu gören çift, bu olayı ilham kaynağı aldı. Yaşadıkları bu olayı komşuları olan Hansen ve Taylor aileleri ile paylaşan Powell çifti, 2005 yılında Kyani firmasını kurdu.

Üç kurucu aileden oluşan Kyani, açılışından 3 yıl sonra 2008 yılında 2 milyon dolar ciro elde etti. Bu sırada altyapı çalışmalarını da hızlandıran Kyani, 2012 yılında ise ciroyu tam tamına 125 kat yükselterek 250 milyon dolar yaptı.

Amerika’da oldukça popüler olan Kyani şuan için dünyanın tam 44 ülkesinde hizmet veriyor. Ciddi ve dürüst bir çalışma prensibi ile yola çıkan Kyani, onlarca farklı ürün üretmek yerine, vücudun en fazla gereksinim duyduğu 3 iç beslenme ve 5 dış beslenme ürünü üzerine yoğunlaşmakta. Bunun sonucunda sağlık üçgenini oluşturan Kyani, dünya insanlarına refah sağlamaya devam etmektedir.

Kyani hakkında diğer haberlere aşağıda bulunan linklerden ulaşabilirsiniz;

 

https://bodrumhaber.com/kyani-sikayetleri-ve-magdurlari-var-mi/

http://www.yenisoz.com.tr/kyani-urunleri-arasinda-neler-var-haber-38839

https://www.milligazete.com.tr/haber/1900856/kyani-nedir-kyani-urunlerinde-sikayet-var-mi

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?

gaziantep escort