logo

Makyol Santral’de Şimdi Al Teslim Alınca Öde

İstanbul’un inşaat alanında en yükselen ilçelerinden olan Esenyurt’ta yer alan Makyol Santral projesinde büyük fırsat! Ulaşım imkanları ve yatırım değeri yüksek konumu ile dikkat çeken Makyol Santral projesinde ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsat.

Altı Ay Ödeme Yok!

Makyol Santral projesinden şimdi ev sahibi olmak isteyenler ödemeleri altı ay sonra yapmaya başlayacak. Yüzde 25 peşinatla konut alma imkanı sunan projede vadeler teslim tarihine kadar ertelendi. Bankasız ve faizsiz altı ay erteleme imkanının sunulduğu Makyol Santral projesinde ödemeler evde yaşamaya başladıktan sonra yapılabiliyor.

Makyol Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Makyol Santral projesi Esenyurt’un en değerli bölgesinde yükseliyor. Bahçeşehir’in merkezinde Akbatı Alışveriş Merkezi’nin hemen karşısında yer alan Makyol Santral projesi şehrin ön önemli ulaşım bölgelerinin çok yakınında yer alıyor.

Millet Bahçeleri’ne Çok Yakın

Makyol Santrol, Esenyurt konut projeleri içerisinde ulaşım imkanları ve sosyal imkanları ile en öne çıkanlar arasında yer alıyor. Yeni açılan Millet Bahçeleri’ne yakınlığı ile de dikkat çeken makyol santral projesi toplam 16 bin 906 metrekarelik bir inşaat sahası üzerinde yükseliyor.

Makyol Santral Sosyal İmkanları Neler?

Makyol İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Makyol Santral projesi dünyaca ünnlü Roy Higgs Mimarlık Ofisi tarafından tasarlandı. Proje içerisinde kafeler, restoranlar, çarşı alanları, açık hava oturma alanları, marketler, masaj ve sauna odaları, spor salonları, oyun odası, cep sineması, barbekü alanları gibi çok çeşitli imkanlar yer alıyor. Makyol Santral projesinin Esenyurt konut projeleri arasında öne çıkaran özelliklerinden birisi de bütün bu imkanlara ev sahiplerinin bir asansör ile ulaşabilmesi.

Bütün Daireler Balkonlu

Makyol Santral projesinde 1+1’den 3+1’e kadar değişen büyüklüklerde 403 daire yer alıyor. 5 blok üzerinde yükselen dairelerin tamamında teras ya da balkon yer alması projeyi çekici hale getiren özelliklerden. Makyol Santral projesinde ayrıca 9 tane de villa bulunmakta.

Makyol Santral Projesi Ne Zaman Teslim Edilecek?

Ulaşım imkanları, özel mimarisi ve İstanbul’un yükselen lokasyonlarından birinde yer alması ile dikkat çeken Makyol Santral projesinin 2019 yılının Mayıs ayında ev sahiplerine teslim edilmesi öngörülüyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

gaziantep escort