logo

Mali Müşavirler Odası Seçimli Genel Kurul Yaptı

Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 2 gün süren 4. Seçimli Olağan Genel Kurulu’nu yaptı. 

Cumartesi günü öğleden sonra Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Toplantı Salonu’nda başlayan genel kurul, başkanlık divanının seçilmesi ile başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla devam eden toplantıda seçime katılacak yönetim, denetleme ve disiplin kurulu ile birlik temsilcisi adaylarının divana tanıtımı yapıldı. Divan’a bildirilen seçime katılacak yönetim, denetleme, disiplin kurulu ve birlik temsilcisi adaylarının listelerinin okunması, oy pusulalarındaki yerlerinin tespiti sonrası yönetim kurulu çalışma raporu, kesin hesap raporu ve denetleme kurulu raporlarının okunması ve görüşülmesi, yönetim ve Denetleme Kurullarının ayrı ayrı ibrası, vefat, ağır hastalık ve doğal afetler sebebiyle zarar gören meslek mensuplarının aidatlarının silinmesi ve Genel Kuruldan önce sundukları geçerli mazeretleri sebebiyle aidat borçlarını ödeyemeyecek üyelerin durumlarının görüşülmesi gerçekleşti.

Önergelerin de görüşüldüğü Cumartesi günü bütçe önerisi görüşülüp karara bağlandı.

Pazar günü ise Yönetim, Denetleme, Disiplin Kurulu Üyelerinin ve Birlik Temsilcilerinin Seçimi yapıldı. Yönetim Kurulu için Bodrum Muhasebeciler Değişim Grubu ile 2 bağımsız aday seçime girdi. Sabah saat 09.00’da başlayıp akşam saat 17.00’a kadar süren seçim sonunda yeni yönetim kurulu; Bodrum Muhasebeciler Değişim Grubu’ndan Barış Erdoğan, Gülhan Kuru, Ayşe Özcan ve Ali Han Kırlı ile bağımsız aday Bedriye Koç’tan oluştu.

Genel Kurul sonrasında Denetleme Kurulu Bodrum Muhasebeciler Değişim Grubu’ndan Nilüfer Zor, Tuncel Korkmaz ve Barbaros Baylanöz isimlerinden oluştu.

Disiplin Kurulu’na da Değişim Grubu’ndan Çilem Debbağ, Yusuf Yıldızhan, Ertuğrul Özer ve Hüseyin Çakaloğlu ile bağımsız Naci Kıymaz seçildi.

Birlik Temsilcileri‘ne Bodrum Muhasebeciler Değişim Grubu’ndan Hayriye Akdoğan, Fatih Çanakçı, Mehmet Ali Zor, Hüseyin Deniz, Recep Demirbay ile bağımsız adaylar Kazım Öztürk, Ebru Paksever ve Birgül Uçar seçildi.

Seçilen yönetim kurulu kendi aralarında yapacakları toplantıda Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın yeni döenmde görev yapacak yönetim kurulu başkanını belirleyecekler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?

gaziantep escort