DOLAR
8,7150
EURO
10,3638
ALTIN
497,65
BIST
1.394

  Masumiyet Dizi Oyuncuları

  Masumiyet Dizi Oyuncuları
  17.04.2021
  A+
  A-

  Dizinin ilk yayınlanma tarihi 2021 yılının 24 Şubat günüdür. Dizide güçlü oyuncular yer almaktadır. Dizi tam olarak dram türünü yansıtmaktadır. Masumiyet dizisinde yanlış bulunan bir aşk hikayesinin getirdiği sorunlar yer almaktadır. Çarşamba günleri dram türünde bir dizi izlemek isteyenlerin adresi Masumiyet dizisidir. Kaçıranlar ise genel olarak Masumiyet son bölüm izle aratarak rahatlıkla pek çok platformdan izliyorlar.

  Masumiyet dizisinde başrol oyuncu olan Bahar karakterini Deniz Çakır canlandırmaktadır. Bahar henüz çok genç yaşta evlenmiş. Hayatını evine ve ailesine adamıştır. Baharın kızı Ela karakterini ise İlayda Alişan canlandırıyor. Ela henüz liseyi yeni bitirmiştir. Önünde hayatının geri kalanını etkileyen üniversite dönemi vardır. Yaşıtları gibi hem ders çalışmak zorundadır. Hem de yaşı gereği gönlünü kaptırmıştır. Fakat Ela gönlünü kendi yaşındaki bir genç değil de kırklarına yaklaşmış bir adama gönlünü kaptırmıştır.

  Bahar kızını bu durumdan için çaba sarf eder. Fakat Ela gönlünü fena kaptırmıştır. Dizi Ela’nın 19. Yaş gününde başlıyor. Ela kayıptır. Yol kenarında ise çok şiddet görmüş ve atılmış bir genç kız bulunur. Kızın Ela olması ihtimali doğru çıkar. Ela çok şiddet görmüş ve yüzü tanınmaz bir haldedir. Özellikle duygusal bölümlerin hakim olduğu Masumiyet dizisinin aynı zamanda hareketli sahneleri de dikkat çekicidir.

  Masumiyet Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları

  Çarşamba günlerinin dizisi olan Masumiyet dizisinde karakterler ve oyuncular kim olduklarını merak edilir. Henüz daha yeni başlayan dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri şu şekildedir:

  Bahar karakterini Deniz ÇAKIR canlandırıyor. İlker’in annesi olan Hale karakterini Hülya AVŞAR canlandırıyor. İrem karakterin babası olan Harun karakterini Mehmet ASLANTUĞ canlandırıyor. Görüldüğü üzere Masumiyet dizisinde çok güçlü bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Bu durum ise doğal olarak dizinin başarısını olumlu yönde etkilemektedir.

  Ela’nın aşık olduğu kişi olan İlker karakterini Serkay TÜTÜNCÜ canlandırıyor. İlker’in nişanlanmak üzere olduğu İrem karakterini Deniz IŞIN canlandırıyor. Timur karakterini Tolga GÜLEÇ canlandırıyor. Banu karakterini Asena TUĞAL canlandırıyor. Elan’nın kuzeni karakterindeki Hale karakterini Asena KESKİNCİ canlandırıyor.

  Güçlü kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Masumiyet dizisi pek çok dizi izle platformlarında genellikle trend olarak yer alır. Hem konusu hem de oyuncu kadrosunun güçlü olması ile dizi severler tarafından sıklıkla beğenilir. Özelliklede Hülya AVŞAR oyunculuğunu özleyenler çarşamba akşamlarını Masumiyet dizisine ayırırlar.

  Masumiyet dizisinin ilerleyen bölümlerinde neler olacağı pek çok kişi tarafından merak ile bekleniyor. Ela’nın iyileşmesi ve mahkemede konuşmak istemesi sahnesi çoğu kişiler tarafından ilgi ile izlenmişti.

  Dizinin son bölümü kaçıranlar için Masumiyet son bölüm izle olarak internet ortamlarında son bölümünü izleyebilirsiniz. Tekrardan izlemek isteyenlerde yine aynı şekilde pek çok internet ortamında izleyebilir. Masumiyet dizisi hakkında merak edilen bölümler için pek çok alanda Masumiyet dizisi izlenebilir.