Bodrum Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bodrum 34°C
Az Bulutlu

  Medyum Saliha Nasıl Bir Yorumcudur?

  Medyum Saliha Nasıl Bir Yorumcudur?
  23.03.2020
  A+
  A-

  Bu yazımızda sizler için gizli ilimler ve medyumlar ile ilgili bilgiler vereceğiz. Yaptığı rüya yorumları ve çözdüğü büyüler ile sıkça adını duyduğumuz Medyum Saliha Hoca bu yazımızda bizlere yardımcı oldu. Büyünün tarihi ve gerçek olup olmadığı hakkında yorumlarıyla birlikte Medyum Saliha hakkında tüm merak ettikleriniz yazımızda sizlerle.

  İnsan kısacık dünya hayatında elde etmek istediği şeyler uğruna büyük bir mücadele vermektedir. Ancak maalesef ki çoğunlukla hiç de adil olmayan bu mücadelede yıkılıp heder olmaktadır. Medyum Saliha işte böyle zamanlarda insanların birçok derdine derman olan insanlardan birisidir. Medyumluk kadim bir tarihi olan ve kendi sistematiğini kurmuş çok büyük bir öğretidir. Büyü ilimleri ve yıldızlar hakkında çok donanımlı olan medyumlar tüm bu birikimlerini nesiller boyunca ailelerinden almaktadırlar. Medyum Saliha Hoca, insanların birçoğunun çözülmesi zor dertler ile kendilerine geldiğini ve büyüler sayesinde huzurlu ve mutlu sonuçlar aldıklarını ifade etmektedir.

  Birçok insan kendisine yapılan papaz büyüsü gibi işlemlerin mağduru olmaktadır. Hal böyle olunca da hem ailesi hem de çevresi bu kişinin yaşadığı sorunlardan etkilenmektedir. Medyum Saliha Hanım, ailesinden aldığı büyücülük bilgileri ile büyü bozma seansları yaparak bu kimselerin hem fiziksel hem de ruhsal olarak rahatlamasına fayda sağlamaktadır. Modern beşeri ilimler genellikle gizli ilimler konusunda tedirgin davransalar da son yüzyıl içinde özellikle simya bilimi ve metafizik alanındaki eserler bilim adamları tarafından inceleme altına alınmıştır. Medyum Saliha özellikle aşk büyüsü konusunda birçok danışanının düş kırıklıklarını sonlandırmasında yardımcı olmuştur.

  Medyum Saliha Kabala İnancı

  İnsanlık tarihi elimizdeki dini ve tarihi kaynaklar ele alındığında birçok kez yok oluşlar ve yeniden doğuşlar ile doludur. Ancak her seferinde kültürler değişse bile insanların ortak ihtiyaçları değişmemiştir. Bununla orantılı olarak da bilinçli olarak sihir ve büyü ile insanoğlunun arasına perde koyulmuştur. Medyumlar ise bu sırlı perdenin sahipliğini yapma görevini üstlenmişlerdir. Yeryüzünde birçok büyü çeşitleri bulunuyor. Medyum Saliha kabala inancı bunların içinde en tehlikelilerindendir diye bildirmektedir. Genellikle mistik Yahudi inancının öğelerini ve daha eski pagan büyüleri gibi öğretileri içinde barındıran kabala adında bir büyü kitabının varlığı bilinmektedir. Medyum Saliha Hoca, ailesinden kendisine miras geçen medyumluk yeteneği sayesinde ve yıllarca bu yeteneği kullanabilmek için tahsil ettiği ilimler sayesinde kabala büyüleri konusunda oldukça bilgi sahibidir.

  Bu güne kadar birçok insana yapılan bu kara büyü medyum Saliha Hanım tarafından bozulabilmiştir. Büyüler içerisinde en zor bozulan büyüler arasında kabala büyüleri ilk sıralarda yer almaktadır. Medyum Saliha kabala inancı hakkında yazılan birçok metnin gerçeği yansıtmadığını ve bilinçli olarak toplum mühendisliği yapıldığını da sözlerine eklemektedir. Kabala büyü kitabı şifrelerle dolu bir kitaptır ve içindeki büyüler hem yapılması zor hem de bozulması zor büyüler arasında yer alır. Bu kitaptaki büyü yöntemleri kullanılarak yapılan bağlama büyüsü ya da halk arasında genel adı papaz büyüsü olarak bilinen büyüler insanın nutkunu kesecek nitelikte etkili büyülerdir ve yalnızca en iyi medyumlar tarafından bilinmektedirler.

  Medyum Saliha Hanım Sırlı Dualar

  İnsanoğlunun her zaman sığındığı en güvenli liman dualardır. Dualar sayesinde içimizdekileri dökmeyi başarırız. Medyum Saliha Hanım birçoğumuzun dualar sayesinde hastalıklardan bile kurtulabildiğini ifade etmektedir. Diğer yandan da bazı özel dualar vardır ki, bu duaları doğru zamanda yapan kimselerin de dilekleri gerçek olabilir. Bunun yanında toplumumuzda sıkça rastladığımız bereket duası gibi dualar da bulunmaktadır. Medyum Saliha hoca birçok kişinin iş terinde ve evinin girişinde rastlayabileceğiniz bu duanın Hadis kaynaklı bir dua olduğunu ve İslami dualar arasında da yeri olduğunu ifade etmektedir. Buna benzer olarak karınca duası da bereket maksadıyla yapılan dualar arasındadır. Evlerimiz ve iş yerlerimiz için bu duaların uygulama şekilleri de bulunmaktadır. Medyum Saliha Hanım sırlı dualar hususunda da birçok danışanına yardımcı olmaktadır. Bu sebeple birçok unutulmuş dilde yapılan dualar vardır ki bunların esirleri de çok kuvvetlidir. Sırlı dualar olarak da bilinen birçok dua özünde sırlı bir maziye sahiptir. Medyum Saliha Hanım sırlı dualar konusundan özellikle büyü yapma işlemlerinde ve büyü bozma ritüellerinde faydalanmaktadır.

  Medyum Saliha Burç Yorumu

  Yıldızlar on binlerce yıldır ilgimizi çeken birer kandil gibi gökyüzünde yanmaktadırlar. Yıldızların da insanlar gibi ömürleri vardır ve doğarak yaşlanır sonunda da ölürler. Medyum Saliha Hoca bu yıldızlar sayesinde burçlar ve burç yorumları yapıldığını ifade etmektedir. Bir çoğumuz burcunu bilmese de karşısına burç özellikleri ile ilgili bilinçli notlar çıktığında okumaktan kendini alamamaktadır. Çünkü burç yorumları genellikle o burcu sahibini tam olarak tarif edebilmektedir. Medyum Saliha Hanım burç yorumu konusunda en çok tercih edilen astroloji uzmanları arasında yer almaktadır. Birçok daimi danışanı kendisine aylık burç yorumları konusunda fikir sormaktadır. Birçok kişi de kendisinden haftalık burç yorumları ve günlük burç yorumları hakkında bilgiler de almaktadır. Medyum Saliha Hoca en ideal burç yorumu kişiye özel yapılan burç yorumlarıdır demekte.

  Çünkü Medyum Saliha Hanım burç yorumu yaparken belirli kriterlerin önemine de değinmektedir. Yükselen burç konusunda birçok yanlış burç yorumu da yapıldığının altını çizmektedir. Özellikle burçlar konusu her insanın fıtrat denilen kişilik çatısını oluşturuyor. Bir ikizler burcu kadını ile boğa burcu kadını aynı karakterlere sahip olmamaktadır. Aynı zamanda burçlar ve etkilerinde oldukları gezegenlerin anlık konumları bize asırlık tecrübeler doğrultusunda yorum yapabilme fırsatları da sunmaktadır. Sıklıkla duyduğunuz gezegen isimleri olan Merkür, Venüs, mars gibi gezegenler de kendi burçlarını güneşe olan konumlarına göre etkilemektedirler. Medyum Saliha, özellikle de büyü işlemlerinde kullanılan burçlar ve yıldız haritaları hakkında uzmanlığa sahiptir.

  Medyum Saliha Rüya Tabiri

  Rüya tabiri ilmi karşımıza ilk insanla birlikte çıkmaktadır. Bazı kaynaklar Âdem peygamberin gördüğü rüyalardan bahsetmektedir. Dini rüya tabirleri de tüm semavi dinleri incelediğinizde karşınıza çıkacaktır. Özellikle İslami rüya tabirleri konusunda da geçmişte yaşamış ve halen de görüşlerine saygı duyulan birçok rüya yorumcusu bulunmaktadır. Medyum Saliha Hanım ve rüya tabiri konusu kendisine danışan insanların en favori istekleri arasında yer almaktadır. Rüya tabiri konusunun özellikle Hz. Yusuf kıssasında bile geçtiğini ifade eden Medyum Saliha Hoca, bu konunun sahih kaynaklarca da onaylandığını ifade ediyor. Bizler çok çeşitli rüyalar görebiliriz. Medyum Saliha Hanım’da bizlerin psikolojik durumdan ötürü görebileceğimiz rüyalar olduğunu da sözlerine eklemektedir.

  Ancak rüyada ağlamak gibi bazı enteresan rüyalar da asla dikkatten çıkarılmaması gereken olaylardır. Farklı bir örnek vermek gerekirse de sigara içmeyen birisi rüyada sigara içmek ile alakalı bir rüya görebilir ve onu ciğerlerine kadar hissedebilir. Bu tip rüyalar kişiye özel rüya tabiri yöntemleri ile çözülmelidir. Medyum Saliha Hanım özellikle büyücülük konusunda rüyalardan çok faydalanıldığını da söylüyor. Aşk büyüleri gibi işlemlerde medyumlar ya da büyücüler telkin yöntemlerini hayata geçirmek adına kişinin rüyalarına müdahale edebiliyor. Medyum Saliha Hanım ve rüya tabiri konusu şüphesiz ki çok uzun bir konu olsa da sizlerin merak ettiklerini anlatmak için elimizden geldiğince çabaladık. Daha ayrıntılı bilgilere kendisine ait internet sitesi üzerinden de ulaşmanız mümkündür.

  Bodrum Haber