DOLAR
8,5124
EURO
10,2921
ALTIN
498,49
BIST
1.441

  Müjde Ar’dan Mektup Var…

  Müjde Ar’dan Mektup Var…

  Bodrum Haber yazarımız Mustafa Gündoğ’un dün yayınlanan, “Gündoğan’da Yapılan, Müzik mi? Gürültü mü?” başlıklı yazısına, ünlü sinema sanatçısı Müjde Ar’dan destek.

  Müjde Ar’ın göndermiş olduğu yazıyı Bodrum Haber olarak sizlerle paylaşıyoruz.

  “Sayın Mustafa Gündoğ,

  Duyarlı ve tarafsız gazeteciliğiniz için öncelikle saygılarımı sunarım. Olayı gerçek yönüyle çok iyi araştırmış ve yazmışsınız. Başta Bodrum Belediye Başkanı olmak üzere tüm yetkililer sizin tabirinizle top çevirmeye devam ediyor.

  Sorunuza cevaben; bence yetkililer tarafından bu sorun çözülmek istenmiyor. Medeni kanunda da belirtildiği gibi iş başından beri usulsüzdür ve kanunlara aykırıdır.

  Bodrum Belediye Başkanı Ahmet ARAS, yapılan işin haksız olduğunu ve siyasi faturasının olacağını iyi bildiği için kurultaya gittiği gün yerine vekaleten bıraktığı başkan yardımcısı işletmeye, yüzlerce şikayete rağmen 2 ay sonra canlı müzik ruhsatı vermiştir.

  Ne tesadüf! Başkan kurultaya, yardımcısı onaya…

  Bizim siteden en az 20 komşum tarafından yapılan şikayetlere karşı başkanın ruhsat verdik dediği günden bugüne kadar hiç bir şey değişmemiş, gündüzümüz ve gecelerimiz zehir olmuştur.

  Gürültü ölçümleri taleplerimizden artık ekiplerin de yıldığını düşünüyoruz. Bu yıldırma politikası bizi haklarımızı aramaktan alıkoyamaz. “Sandık günü geldiğinde halk bu sorunu yaratanları, buna göz yumanları unutmayacak.”
  demişsiniz. Çok doğru. Her fırsatta Gündoğan’da yaşayanlarla karşılaştığımızda “Bu CHP bir daha bizden oy alamaz.” deniliyor.

  Bu arada Bodrum Belediye Başkanı Ahmet ARAS’ın seçim gezileri yaparken halka “Ekrem İMAMOĞLU’nun size çok selamları var.” diyerek konuşmaya başladığı biliniyor. Yani, bu durumda İmamoğlu’na duyulan sevgi ve saygıyı da zedelemiş olmuyor mu?

  Sayın Ahmet ARAS, sayın İMAMOĞLU’nun başarısından kendine pay çıkarmıştı. Ama şimdi bu tavrı nedeniyle İmamoğlu’na ayıp etmiş oluyor.

  Saygılarımla,

  Müjde AR”