DOLAR
8,7150
EURO
10,3638
ALTIN
497,65
BIST
1.394

  Sadakatsiz Dizisi Finale Koşuyor

  Sadakatsiz Dizisi Finale Koşuyor
  17.04.2021
  A+
  A-

  İşinde başarılı ve kariyer sahibi bir kadın olan Doktor Asya’nın mutluğu bir evliliği vardır. Mükemmel bir eşi ve oğluyla huzurlu bir hayata sahip olduğunu düşünmektedir. Asya’nın tüm bildikleri kocasının kendisini aldattığını öğrenmesiyle yerle bir olmuştur. Sevgiye dayanan ilişkileri zamanla nefret ve entrikalarla örülmeye başlıyor. Sadakatsiz son bölüm izle platformlarından diziyi takip edebilirsiniz.

  Son bölümlerde dizideki gelişmeler oldukça ilgi çekici bir hale gelmiştir. Eski kocası Volkan’ın eşi Derin’in kaçırılmasıyla birlikte gözler Asya’nın üzerindedir. Derin yaşadığı kabustan kurtarılmayı beklerken Asya olayın üzerine gitmekte kararlıdır. Doğru olanı yapmak için aldığı kararlara çok dikkat etmesi gerekiyor. Volkan da eşini ararken yepyeni gerçeklerle karşılaşacak ve durum işin içinden çıkılmaz hale gelecektir.

  Yaşanan gelişmeler Asya’nın kendi geçmişine yolculuk yapmasına neden olsa da dengelerin yeniden kurulması sağlanabilecek midir? Her bölümünde ayrı bir aksiyon vadeden dizi izleyenleri ekranlara kilitlemeyi iyi becermektedir. Son bölümde yaşanan Asya’nın da kaçırılması olayı bölüme damgasını vuruyor. Takıntılı bir kişilik olan Faruk karakterinin Asya’yı Derin’in olduğu yere getirmesi dikkat çekmektedir.

  Sadakatsiz Son Bölümünde Neler Olmuştu

  Son bölümlerde Derin’in bulunması için çaba harcayan Asya ve Volkan ipucu bulmaya çalışıyordu. Ancak Asya’nın da ortadan kaybolması işleri karıştıracak gibi görünüyor. Baygın halde Derin’in bulunduğu yere getirilen Asya uyandığında büyük bir korku yaşamaktadır. Heyecanlı gelişmelerin olduğu diziyi kaçıranlar ise dizi izle kanallarından izlemenin yollarını arıyor. Özellikle internet üzerinden Sadakatsiz dizisinin son bölümünü etkili bir şekilde takip edebilirsiniz!

  Son bölümde Derin’in kaybolmasının ardındaki sır perdesi de aralanmaktadır. Onu kimin rehin tuttuğu seyircilere gösterilmiştir. Volkan bu kaybolma durumunun Derin’in bir oyunu olduğunu düşünse de Faruk faktörü olayları seyrini değiştiriyor. Öte yandan Asya Sinan’dan tüm bu karmaşayı bırakıp yeni bir hayat kurma teklifi almıştır. Her şeyi geride bırakıp gitme teklifi Asya’ya da cazip gelmiş gibi görünüyor.

  Sadakatsiz Son Bölüm Final Sahnesi

  Doktor Asya’ya karşı garip bir takıntı geliştirmiş olan Faruk’un onu takip etmesi izleyenleri tedirgin etmişti. Sonrasında olan oluyor ve Faruk onu bayıltarak kaçırıyor. Faruk’un bu yapmaktaki amacı bilinmezken Asya ve Derin’in bu takıntılı insanlardan nasıl kurtulacağı büyük merak konusudur. Dizide pek çok kişiyi etkileyen bir diğer şey de Selçuk ve annesi Hicran ile yaşadıklarıdır. Selçuk annesini kaybetmiştir.

  Diğer önemli bir gelişme ise Faruk’un robot resmine Melih’in ulaşmasıdır. Faruk ve Nazan’ı bulabilmek mümkün olacak mı? Tüm bu soruların cevabını bulabilmek için sadakatsiz son bölüm izle seçeneklerine bakabilirsiniz. Uyarlama bir dizi olan Sadakatsiz Kanal D yapımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bu dizi filmin son bölümlerinin aksiyon dolu sahnelere ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Bu durumun doğal sonucu olarak da söz konusu dizisinin son bölümündeki yaşanılanlar da merak edilmektedir.