logo

Son teknoloji ile üretimi yapılan endüstriyel kapı sistemlerinin öncü markası BMP Doors, artık Türkiye’de de faaliyette.

Son teknoloji ile üretimi yapılan endüstriyel kapı sistemlerinin öncü markası BMP Doors, artık Türkiye’de de faaliyette

Büyük firmaların, büyük fabrikaların ve deposu olan her türlü işletmenin geniş kapılara ihtiyacı bulunmaktadır. Bu tarz işletmelerin depolarında yer alan veya yaptığı iş itibarıyla büyük kapılara ihtiyaç duyan işletmeler, endüstriyel kapı sistemlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu kapılar, oldukça hassas sistemlere sahiptir ve büyük bir işletme için kaliteli bir sistemin tercih edilmesi şarttır.

Bu tip kapılar farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Roller shutter, yüksek hızlı katlanabilir (roll up) kapılar ve firmanın özel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde özelleştirilmiş kapı üretimi de yapılabilmektedir.

Her türden endüstriyel kapı üretimini 20 yılı aşkın bir süredir gerçekleştiren BMP Doors, uzun yıllara dayanan sektör tecrübesini Türkiye’ye taşımak için çalışmalara başladı.

Sektörün en önde gelen üreticilerinden biri olan BMP Doors, kalitesi ile güven veriyor.

İtalya’nın kuzey bölgelerinden biri olan Piedmont bölgesi merkezli bir firma olarak faaliyet gösteren BMP Doors firması, 1997 yılında kurulmuştur. BMP Doors, dünyanın 12 farklı ülkesinde bayiliği ve 320’den fazla satış noktası bulunan küresel ölçekte hizmet vermekte olan, güven veren bir firmadır.

BMP Doors’un alanında her yıl ürettiği sistemlerin satış miktarı 10,000’den fazladır. Bu rakam da piyasada yapılan ürün satışının %9’una tekabül etmektedir. Böyle bir sektörde bu rakama erişmenin oldukça büyük bir başarı olduğu açıktır.

Yukarıda da bahsedildiği üzere; katlanabilir roll-up kapılardan yüksek hızlı depo kapılarına, roller shutter kapılardan hangar kapılarına kadar endüstriyel firmaların ihtiyaç duyacağı bütün kapı çeşitlerini üretmekte olan BMP Doors, üretim ardından kapı için gerekli olan bütün bakım hizmetlerini de yerine getirmektedir.

Firmanın üretim merkezi, aynı zamanda firmanın da merkezi olan İtalya’dır. BMP Doors tarafından satışı gerçekleştirilen ürünlerin montaj ve diğer tüm bakım işlemleri yine firmanın yetkili personeli tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

BMP Doors tarafından üretimi yapılan kapıların eşsiz özellikleri

BMP Doors’un üretimini gerçekleştirdiği endüstriyel kapıların rakiplerinden ayrılan en önemli özelliklerini şu şekilde belirtilebilir:

  • Sessiz açılma kapanma sistemi
  • Isı yalıtımı sağlar. Özellikle depolar için üretilen kapılarda bu özellik, içeride saklanan ürünlerin ısı kaynaklı etkilerden korunmasını sağlayacaktır.
  • Rakiplerinden farklı olarak tavan bağlantısı yoktur. Bu da daha portatif bir ürün dizaynı sağlamaktadır. Montaj kolaylığı sunar.
  • Rüzgara karşı dayanıklıdır.
  • Kolay ve hızlı kontrol sunulmaktadır.

İşletmeniz için en iyi kaliteyi BMP Doors ile sağlayın.

Yılların tecrübesine güvenmek, özellikle bu çapta ürünler satın alırken en çok dikkat edilmesi gerekenlerin başında gelmektedir. Siz de sektörde 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte olan BMP Doors firmasına güvenin.

Teslimatta kolaylık, garanti sunulması ve ücretsiz bakım-montaj gibi yan hizmetleri ile satın almış olduğunuz kapı sistemini sonuna kadar takip eden bir hizmet anlayışı sunan BMP Doors, araba yıkamacılarından gıda depolarına, mezbahalardan soğuk hava depolarına her türlü endüstriyel işletmenin kapı sistemlerinde güvenle tercih edilebilecek olan sektörün en öncü markalarından biridir.

BMP Doors ile işletmenizin kapı sistemleri emin ellerde olacak.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

gaziantep escort