logo

Tango Tutkunlarına Her Perşembe Milonga

Bodrumlu Tango tutkunları her perşembe Milonga’da buluşuyor. Arjantin Tangosunun yapıldığı partilere verilen isim olan Milangonun ilki geçtiğimiz günlerde Füme Restaurant’ta gerçekleşti.

Açılış Milongası’nda konuşan Bodrum Milonga Vamos organizatörlerinden Özdemir Deveci, ilkini gerçekleştirdikleri Milongaların, her Perşembe aynı mekanda devam edeceğini söyledi. Esra Çiçek ve Lütfi Elmas ikilisi ise geceye özel performanslarıyla tango severlere müthiş bir gösteri sundular. Dj Ali Kemal Özkan da tango müzikleriyle geceye damgasını vurdu.

Bodrum Milonga Vamos tarafından düzenlenen ve tango severlerin yüksek katılımıyla gerçekleşen etkinlik hakkında konuşan Özdemir Deveci, her hafta Perşembe günü tango severleri dansa davet ederek, yaz boyunca yapacakları organizasyonlarda, ayda bir kez cumartesi günleri düzenlenecek özel organizasyonlarla da tango severleri buluşturacaklarını söyledi. Deveci, dansa yeni başlayan ilk, orta ve ileri düzeyde dansçıların katılabilecekleri dans derslerini Her Pazartesi saat 20:30 – 21:30 saatleri arasında Viva dans stüdyosunda Bodrum Tango Akademi olarak verdiklerini, 22:00 -23:30 saatleri arasında da pratiklere devam ettiklerini dile getirdi.

Uzun yıllardan beri Tango organizasyonu yapan Deveci, Bodrum’da daha birçok başarılı projeye imza atacaklarını belirterek, etkinlikleri takip etmek isteyenlerin Bodrum Milonga Vamos sosyal medya hesaplarından da kendilerine ulaşabileceklerini belirtti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?

gaziantep escort