logo

Tarım ve Çiftçiliğe Dair Her şey

Ülkemizde giderek artan sanayileşme ve şehirleşmeye karşın, hala tarım ve çiftçilik işi yapanlarda bulunmaktadır. Ve bu işi yapanların sayısı azımsanamayacak kadar çoktur. Sizde bu kişilerden birisi iseniz, ve tarla, bağ ya da bahçe sahibi iseniz, bir çok ekipman ve tohuma ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ekipman ve tohumları ücretsiz tarım çiftçi ilan sitesi olan ehallmall.com üzerinden satın alabilirsiniz. Birçok çiftçinin ortak noktası olan sitede, ikinci el ve sıfır ürünleri bulabilir, satın alabilir ve hatta sizde satabilirsiniz. Ayrıca site üzerinde sığır büyükbaş hayvan ve diğer hayvanların da ilgili ilanları bulunmaktadır.

Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Alım Satımı

Site üzerinde sadece çiftçilik için değil, köy yaşamına ait birçok unsuru da bulabilirsiniz. Bu unsurlardan olan büyükbaş ve küçükbaş hayvanları da, site üzerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca büyükbaş ve küçükbaş hayvan alış satış imkanı da sunan sitede, verilen ilanlar dışında sizde ilan verebilir ve elinizde bulunan küçükbaş ve büyükbaş hayvanları satabilirsiniz.

Sıfır ve İkinci El, Alım Satım İmkanı

Sıfır olarak satılan ürünlerin yanı sıra, site üzerinde ikinci el olarak satılan birçok ürün de bulunmaktadır. Bu ürünlerin özelliklerini dikkatlice gözden geçirebilir, satan kişi ile irtibata geçebilir ve çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sizde site üzerinde sıfır veya ikinci el olarak ürün ilanı verebilir ve ürün satışı yapabilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

gaziantep escort