logo

Toparlayıcı Etkisi İle Çene Dolgusu ve Soğuk Lipoliz

ÇENE DOLGUSU NE İÇİN UYGULANIR

Dermal dolgunun, daha genç görünmenizi ve daha güzel hissetmenizi sağlamak için çeneye enjekte edilmesi ile gerçekleştirilen çene dolgusu Ankara genelinde müşterilerimize tam memnuniyet sağlayan merkezimizde uygulanmaktadır. Yaşlanma sürecinde kafatası döner ve çene geriye doğru hareket eder. Bu kafatası hareketi, çene bölgesinde çözünen kemik ve yumuşak doku oluşumuna yol açar. Bu durum da yüzümüzün alt kısmında yapısal desteğin azalmasına neden olur.

KADINLAR VE ERKEKLERDE ÇENE DOLGUSU

Yüzler de yaşlanır çünkü cildin kollajen, moleküller ve elastin destekleyici ağı bozulur. Bu, yüzünüzü zayıflatan kaslara ve yüzünüzü aşağı çeken kaslara yol açar. Çene dolgusu, bu yapısal desteğin yerini alabilir ve çenenizin konturlarını değiştirebilir. Dermal dolgu maddelerini kullanarak çenenizi daha belirgin hale getirebilirsiniz. İyi görünüm sağlayan çene dolgusu Ankara ilindeki estetik merkezimizde kadın hastalarımızın çoğu daha yumuşak konturlu bir çeneye sahip olmak isterken, erkek hastalarımız daha keskin bir çeneye sahip olmak ister.

ÇENE DOLGUSU MALZEMELERİ

Dermal dolgu maddeleri, yüzümüzü cerrahi olmayan yöntemler ile restore eden kozmetik enjeksiyonlardır. Birçok kozmetik dolgu seçenekleri doğal deride bulunan bir maddeden oluşan açık renkte bir jel ile yapılır. Dolgu maddeleri kalınlıkları, viskozitesi ve uzun ömürlülüğü ile değişiklikler gösterir. Daha ince, daha pürüzsüz olanlar uzun süre dayanmazken, daha kalın olanlar genellikle daha uzun sürer. Çene dolgusu hakkında daha fazla ayrıntıyı buradan https://www.drbuketyildirim.com okuyabilirsiniz.

TERCİH EDİLEN ÇENE ŞEKİLLERİ

Dermal dolgu maddeleri kullanarak çene dolgusu Ankara hizmeti sağlayan merkezimizde çenenizin boyutunu büyültebiliriz. Bazı hastalarımızın çenesi ise çok kısadır. Çenelerini uzatmak için dermal dolgu maddeleri kullanarak çenelerini kolayca düzeltebiliriz. Hastalarımızın yan taraftan bakıldığında resesif bir çeneye sahip olma isteği çok yaygındır. Dermal dolgu maddeleri kullanarak daha güçlü bir çene oluşturabiliriz. Hastalarımız daha az sivri çene istiyorsa, daha yuvarlak hale getirebiliriz. Hastalarımız çenelerinin çok Kare olduğunu düşünüyorlarsa, onları daha yuvarlak gösterebiliriz.

KALİTELİ ÇENE DOLGUSU

Konsültasyonda, her hasta detaylıca incelenir. Bu değerlendirme sırasında, doktorumuz kendi anatomisi hakkında hasta ile istişare eder ve isteklerini değerlendirir. Çeneniz asimetrik ise, bunu dermal dolgu tedavisi ile geliştirebiliriz. Dermal dolgu maddeleri ile çene dolgunuzun özenli bir şekilde uygun teknik, kaliteli malzemeler ve iyi estetik yargı ile yapılması gerektiğine inanıyoruz. Bu prensipler ile çalışan personellerimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla gayret göstererek çalışmaktadır.

SOĞUK LİPOLİZ PRENSİPLERİ

Cerrahi olmayan bir vücut şekillendirme prosedürü olan soğuk lipoliz Ankara genelinde yetkin merkezimiz tarafından uygulanmaktadır. Bu işlem için plastik cerrah, cildin altındaki yağ hücrelerini dondurmak için bir cihaz kullanır. Yağ hücreleri yok edildikten sonra, yavaş yavaş parçalanır ve karaciğer tarafından vücuttan çıkarılır. Çoğu insan işlemden birkaç gün sonra etkileri fark etmeye başlar, ancak tam sonuçların belli olması genellikle 1 ile 4 ay arasında vakit alır.

CERRAHİ OLMAYAN YÖNTEM: SOĞUK LİPOLİZ

Vücudu konturlamak için yağ hücrelerinin dondurulmasını içeren bir yöntem olan soğuk lipoliz Ankara ‘daki merkezimizde uygulanan nispeten yeni bir prosedürdür. Hakkındaki araştırmalar hala sınırlı olmasına rağmen soğuk lipoliz genellikle liposuction gibi geleneksel prosedürlere göre daha güvenli, cerrahi olmayan bir yağ azaltma ameliyatı olarak görülmektedir. Çoğu insan, prosedür sırasında cildin cihazın iki soğutma paneli arasında olduğu bir çekme hissi dışında hiçbir şey hissetmez.

SOĞUK LİPOLİZ SONRASI KISA SÜREDE İYİLEŞME

Prosedür herhangi bir kesim, doku manipülasyonu veya anestezi içermediğinden karmaşık bir işlem olarak görülmez. Küçük çapta yan etkilere sahip olan soğuk lipoliz Ankara ilinde hizmet veren Dr. Buket Yıldırım güvencesiyle genel olarak iyileşme sürecine ihtiyaç duymaz ve böylece hemen normal aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Geçici küçük yan etkiler ise sadece tedavi alanı etrafında ortaya çıkar. Çoğu küçük yan etki işlemden birkaç gün sonra birkaç hafta içinde azalır veya kaybolur. Bununla birlikte, tedavi alanında hissizlik veya his kaybı yaşamak normaldir

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?

gaziantep escort