logo

Yaşama veda etti. 

Bodrum’da öğle saatlerinde sokakta silahıyla kendisini göğsünden vurarak intihar girişiminde bulunan, Bodrum Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme biriminde görevli 44 yaşındaki Polis Memuru Sadık Abrek, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak yaşama veda etti.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Biriminde görevli Sadık Abrek isimli polis memuru, konuşmak için bir süredir sorunları olduğu öğrenilen nişanlısının Eskiçeşme Mahallesi’ndeki evine gitti. Çift burada bir süre tartıştı. Tartışma sonrası evin bulunduğu sokağın çıkışına giden Abrek, silahıyla kendisini göğsünden vurdu.

Olay yerine ilk gelen meslektaşları tarafından ekip otosuyla hızla Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Sadık Abrek, burada yapılan ilk müdahalenin ardından, Devlet Hastanesi’nde Göğüs Kalp Damar Cerrahı ve Göğüs Cerrahı bulunmaması nedeniyle Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi’ne sevk edildi. Göğüs bölgesinden aldığı kurşun yaralanması nedeniyle kalp ve akciğerlerinden yaralanan ve çok kan kaybeden Abrek, burada acil ameliyata alındı.

Göğüs Kalp Damar Cerrahı, Göğüs Cerrahı, Dama Cerrahı ve bir Genel Cerrahın katıldığı operasyonla kurtarılmaya çalışılan Sadık Abrek yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşama tutunamayarak akşam saatlerinde ameliyat masasında hayatını kaybetti.

Sadık Abrek’in yaşamını kaybettiğini öğrenen meslektaşları ve yakınları hastahanede acıya boğuldu. hayati tehlikesinin devam ettiği, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?