logo

Yeni Saç-Yeni Ben İp Uçları

Güle güle, “kötü saç günü”! Pürüzsüz, parlak ve meyveli taze kokulu saçlara merhaba deyin – her gün yeni LR ALOE VIA Nutri-Repair Saç Bakımı ile artık hiçbir şey güzel saçlarınızın önüne geçemez!

LR, Aloe vera jeli ve 7 doğal yağ ile yeni Nutri-Repair Saç Bakımını başlattı Güle güle, “kötü saç günü”! Pürüzsüz, parlak ve meyveli taze kokulu saçlara merhaba deyin – her gün yeni LR ALOE VIA Nutri-Repair ile Saç Bakımı, artık hiçbir şey güzel saçlarınızın yolunda durmuyor! Saç ve saç derisi için en üst düzey bakım desteği: İpeksi pürüzsüzlük, sağlıklı bir parlaklık ve saçlarınızın uçlarına olan güveniniz için. Aloe vera jeli ve 7 doğal yağ, saçı derinlemesine besler, güçlendirir ve onarır ve kırılmaya karşı korur Aloe vera 1 numaralı nem arttırıcı ve gerçek anlamda çok yönlü bir bitki olarak kabul edilir. Vitaminler ve mineraller dahil “Aloe vera ürünlerinin geliştirilmesi ve üretimi bizim temel yetkinliklerimizden biri. Aloe vera cilt bakımında önemli bir bileşen haline geldi – şimdi uzun yıllara dayanan tecrübemizi yeni bir saç bakım hattına uyguluyoruz. Kuru ve yıpranmış saçlar Üstelik, ürünler harika bir şekilde canlandırıcı bir kokuya sahip – Enstitü Dermatest tarafından yapılan bir araştırmaya göre, test kişilerin yüzde 95’i kokuyu seviyor ”diyor LR Health & Beauty Pazarlama ve İletişim Başkan Yardımcısı Jessica Deventer.

3 kat daha iyi yanabilirlik ve yüzde 90 daha az saç kırılması 
proDERM tarafından yapılan bir başka araştırma, şampuan, saç kremi ve maskenin birlikte kullanılmasının saçları üç kez daha kolay hale getirdiğini, saç kırılmasının nötr bir şampuanla karşılaştırıldığında yüzde 90 oranında azaldığını doğruladı. Yeni Nutri-Repair saç bakımı ipeksi pürüzsüzlük ve sağlıklı bir parlaklık sağlar. Ürünlerin sloganı güçlendirme, esneklik, uzun süreli ve ısı korumasıdır. 

GÜÇLENDİRME Nutri-Repair Saç Şampuanı 
% 45 Aloe vera jeli ve organik bambu özü ile. Nutri-Repair Hair Shampoo saçları nazikçe temizler, dışardan güçlendirir, saçı ve saç derisini nemlendirir ve günlük kullanım için mükemmeldir. 

TEDARİK: Nutri-Onarıcı Saç Kremi
Yeni Nutri-Repair kremi şampuandan sonra uygulanır: Yüzde 15 oranında Aloe vera jeli ve 7 doğal yağdan oluşan bir Nutri-Yağ-Onarım Kompleksi ile saçları içten besler ve düzeltir – tartmadan. Saç yüzeyini yumuşatır ve kapatır, esnek ve parlaktır. 

UZUN SÜRELİ KORUMA: Nutri-Repair Saç Maskesi 
Uzmanları haftada bir ya da iki kez yoğun bakım önermektedir – sadece saç kremi yerine yeni Nutri-Repair saç maskesini uygulayın ve saça ekstra bakım uygulayın. Yüzde 15 Aloe vera jeli ve 7 yağdan oluşan bir Nutri-Yağ-Onarım Kompleksi ile saçları içten derinlemesine besler ve onarır, gözenekli alanları doldurur, böylece saçın dengesini korur ve uzun vadede kırılmaya karşı korur. 

ISI KORUMASI: Nutri-Repair Konaklama İçi Tedavi
Nemlendirir, meyvemsi ve taze bir koku verir ve saçlar için ısı koruması işlevi görür: Nutri-Repair Giriş Terapisini her zamanki gibi kurutmadan veya düzleştirmeden önce havlu kuruyan saça püskürtün. % 60 Aloe vera jeli ve organik bambu özü ile İçeride kalanlar için de harika: Saça sprey, stil ve hazırsınız. Saça aralarında ekstra nem sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Özden Gündoğ

Tel: 0 507 274 46 56

WhatsApp Hattı : 0 507 274 46 56

E Posta : ozdengundog@gmail.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?

gaziantep escort