logo

Yerden Isıtma Sistemleri

Sıcak ortamların sıcak yuvaların vazgeçilmezi ısıtma sistemleri olmuştur. Sıcacık bir ortamda çayınızı kahvenizi yudumlamak gibisi yoktur. Ancak bu keyifleri yapabilmek için de bazı gereklilikler olmaktadır. Yerden ısıtma sistemleri kolay uygulama imkanı ve ekonomik olması sebebiyle son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca endüstriyel işletmeler ve turistik firmalar tarafından da sıklıkla kullanımı gerçekleştirilmektedir.

Ticari İşletmeler açısından yerden ısıtma sistemleri

Turistik işletmeler açısından hamam ısıtma sistemleri kullanım amacıyla yerden ısıtma sistemleri kullanılmaktadır. Hamam zemini, sırt dayama ve oturma zeminlerini ısıtmak amacıyla uygulanan sistem termostat ve sensörler yardımıyla farklı sıcaklıklarda ayarlanabilmektedir. Türk hamamı kültürünün turistler arasında sevilmesi ile turistik tesis girişimcileri yerden ısıtma sistemlerini daha inşaat projelerinde uygulatmaktadır. Alan sıkıntısı çeken işletmeler de yer kaplamaması basit kullanımı ve bakım gerektirmemesi sebebiyle yerden ısıtma sistemlerine sıklıkla başvurmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi >> https://www.isitmax.com/ticari-yapilarda-yerden-isitma-sistemleri

Konut tipi alanlar açısından yerden ısıtma sistemleri

Ev ortamlarının vazgeçilmezi yerden ısıtma sistemleri olmuştur. Perdeler üzerinde kalorifer sistemlerinde olduğu gibi is bırakmaması termostatlı uygulamalar sayesinde elektrik tüketiminin düşük olması sebebiyle evlerde sıkça kullanılmaktadır. Yer zemini altına döşenen sistem gerekli önlemlerin alınmasıyla ev eşyalarına kesinlikle zarar vermemektedir. İnşaat aşamasında ya da sonradan uygulanabilen sistem ISITMAX tecrübesiyle birleşince kullanıcılarına konforlu alanlar sunmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi >> https://www.isitmax.com/yerden-isitma/

Yerden Isıtma Sistemleri Nasıl Uygulanır?

Sitemizde yer alan ürünleri ister kendiniz ister tecrübeli ekibimiz aracılığıyla uygulayabilirsiniz. Ancak uzun yıllardır yüzlerce uygulamada bulunmuş profesyonel ekibimiz ile yerden ısıtma sistemlerini kurmanız sizin için avantaj olacaktır. Öncelikle uygulama alanı için tecrübeli ekibimiz keşif işlemi gerçekleştirir. Uygulanacak alan ve uygun malzeme tespitinin ardından kurulum işlemine başlanır. Yer zeminine döşenen elektrikli ısıtıcı kablolar ile ilk aşama gerçekleştirilir. Bir sonraki aşama ise sisteme sensörlerin ve termostatın eklenmesi olacaktır. Son aşama olarak yeren ısıtmayı kullanacak personel ya da konut sakinlerine sistemin kullanım kılavuzu anlatılır.

Isıtmax İle Yerden Isıtma Sistemleri

Tecrübeli ekimiz ile yıllardır kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Uzun süredir Türkiye’nin her şehrinde uygulamada bulunmuş ekibimiz ile endüstriyel işletmelere ve turistik firmalara çözümler üretmekteyiz. Siz de Isıtmax tecrübesinden yararlanmak ister misiniz?

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?