DOLAR
8,5125
EURO
10,2743
ALTIN
499,36
BIST
1.441

  Dünyaca ünlü Kaputaş Plajı, Kasım ayında da tatilcilerin adresi oldu

  Türkiye’nin birçok bölgesinde soğuk hava etkisini gösterirken, turizm kenti Antalya’da yazdan kalma günler yaşanıyor. Yerli ve yabancı …

  Dünyaca ünlü Kaputaş Plajı, Kasım ayında da tatilcilerin adresi oldu
  17.11.2020
  A+
  A-

  Türkiye’nin birçok bölgesinde soğuk hava etkisini gösterirken, turizm kenti Antalya’da yazdan kalma günler yaşanıyor.

  Yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği ilçelerden biri olan Kaş, kasım ayında seyahate çıkan tatilcilerin adresi oldu.

  Deniz suyu sıcaklığının 23 derece ölçüldüğü ilçede, tatilciler, Kaputaş Plajı’nda denizin ve güneşin keyfini çıkardı. Bazıları denize girerken, bazıları güneşlendi.

  Tatilcilerden Tevfik Gültaş, ilçede ve plajda çok güzel bir havanın hakim olduğunu söyledi. Kaputaş Plajı’nın doğasıyla, temiz denizi ile huzur verdiğini dile getiren Gültaş, “Bazı bölgelerde insanlar soğuk ile boğuşurken biz burada denize giriyoruz.” dedi.

  Çağdaş Demirci de kasımda da denize girmenin keyfini yaşadıklarını söyledi. Kaputaş Plajı’nın çok temiz olduğunu vurgulayan Demirci, “Kasımda denize girmek, güneşlenmek bir ayrıcalıktır. Kaputaş Plajı, turkuaz renkli denizi, eşsiz doğası ile adeta cezbediyor.” diye konuştu.

  Kaş Kaputaş Plajı, temizliği ve enfes görüntüsüyle bölgeye gelen yerli ve yabancı turist tarafından oldukça tercih ediliyor.

  Turkuaz rengi suyu ve temiz kumsalı ile, sonbaharda tatil yapmak isteyenlerin uğrak yerlerinden biri oldu.

  Soğuk hava, Türkiye’nin çoğu bölgesinde kendini hissettirmeye başlasa da Kaş Kaputaş Plajı, denize giren tatilcilerle yazı aratmıyor.

  Bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin kimi yalnızca güneşlenmeyi tercih ederken kimi de Kaputaş’ın turkuaz sularında yüzmeyi tercih etti.