trendbet mrcasino

DOLAR 13,66901.3%
EURO 15,54542.02%
ALTIN 783,761,23
BITCOIN 691863-0,22%
Muğla
10°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

12. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nda dereceye giren sporcular belli oldu
  • BODRUM HABER
  • MUĞLA HABER
  • 12. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nda dereceye giren sporcular belli oldu

12. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nda dereceye giren sporcular belli oldu

ABONE OL
23.10.2021 21:54
12. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nda dereceye giren sporcular belli oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MUĞLA (AA) – Muğla‘nın Marmaris ilçesinde bu yıl 12’ncisi düzenlenen Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nda açık su yüzme yarışlarında dereceye girenler belli oldu.

Hakem heyetinin değerlendirilmesinden sonra dereceye giren yüzücüler, düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

Şampiyonanın açık su yarışlarında birinci olan isimler ve dereceler şöyle:

Bin metre:
baybahis casino
Aqua Youths Kadınlar: Aysima Çolak – 15 dakika 54 saniye

Aqua Youths Erkekler: Egemen Dur – 14 dakika 13 saniye

Kadınlar Premasters: Selina Çolak – 17 dakika 14 saniye

Erkekler Premasters: Furkan Hüseyin Yüksel 15 dakika 34 saniye

Kadınlar: Kübra Kuş – 16 dakika 36 saniye

Erkekler: Abdulhalim Lafcı – 14 dakika 27 saniye

2 bin 8 metre:

Aqua Youths Kadınlar: Behresultan Oral – 29 dakika 33 saniye

Aqua Youths Erkekler: Arda Arıcı – 26 dakika 34 saniye

Kadınlar Premasters: Aysu Türkoğlu – 32 dakika 13 saniye

Erkekler Premasters: Kılıç Ata Kıral – 33 dakika 12 saniye

Kadınlar: Yonca Şevval Erdem – 30 dakika 23 saniye

Erkekler: Emre Öztürk – 27 dakika 22 saniye

3 bin 8 metre:

Aqua Youths Kadınlar: Selinay Tuğçe Kır – 41 dakika 40 saniye

Aqua Youths Erkekler: Egemen Dur – 40 dakika 02 saniye

Kadınlar Premasters: Begüm Feran – 1 saat 2dakika 40 saniye

Erkekler Premasters: Kılıç Ata Kıral – 49 dakika 30 saniye

Kadınlar: Diana Milinkovska – 45 dakika 30 saniye

Erkekler: Abdulhalim Lafcı – 40 dakika 37 saniye

6 bin metre:

Aqua Youths Kadınlar: Behresultan Oral – 1 saat 18 dakika 06 saniye

Aqua Youths Erkekler: Ulaş Yüksel – 1 saat 13 dakika 19 saniye

Kadınlar Premasters: Aysu Türkoğlu – 1 saat 31 dakika 16 saniye

Erkekler Premasters: Furkan Hüseyin Yüksel – 1 saat 16 dakika 09 saniye


Kadınlar: Bengisu Avcı Erdoğan – 1 saat 23 dakika 37 saniye

Erkekler: Emre Öztürk – 1 saat 14 dakika 25 saniye


    PUAN DURUMU

    O G P
    1. Trabzonspor

      15 +20 39
    2. Konyaspor

      15 +10 27
    3. Fenerbahçe

      15 +7 27
    4. Hatayspor

      15 +6 26
    5. Başakşehir

      15 +7 25
    6. Genişlet
    7. Alanyaspor

      15 -3 24
    8. Galatasaray

      15 +2 23
    9. Karagümrük

      15 +1 22
    10. Beşiktaş

      15 0 21
    11. Adana Demir

      15 0 20
    12. Sivasspor

      15 +6 19
    13. Giresunspor

      15 +2 19
    14. Kayserispor

      15 -2 19
    15. Altay

      15 -3 18
    16. Antalyaspor

      15 -4 18
    17. Gaziantep FK

      15 -5 18
    18. Göztepe

      15 -6 14
    19. Yeni Malatya

      15 -11 14
    20. Kasımpaşa

      15 -8 11
    21. Ç. Rizespor

      15 -19 10
    PUAN DURUMU

    Sperrmüllentsorgung Berlin

    İstanbul escort Ataşehir escort Pendik escort Kartal escort Ümraniye escort Kadıköy escort Anadolu yakası escort Avrupa yakası escort Mecidiyeköy escort Fatih escort Fındıkzade escort Çapa escort Şirinevler escort Avcılar escort Beylikdüzü escort Halkalı escort Bahçeşehir escort Bakırköy escort escort service berlin abu dhabi escorts porno izle seks hikayeleri sex hikayeleri Facebook link kısaltmak

    hiltonbet

    superbahis safirbet polobet maltcasino interbahis grandbetting dinamobet celtabet aresbet asyabahis betnano casinomaxi casinometropol galabet jojobet marsbahis mroyun perabet imajbet betmarino verabet holiganbet meritroyalbet trendbet

    mobilbahis

    lunabet

    youwin

    hepsibahis

    grandpashabet

    tempobet

    marsbahis

    pokerklas

    meritking

    kayseri escort