Bodrum Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bodrum 33°C
Az Bulutlu

  Aras’ın Paylaşımına Sert Eleştiri…

  Aras’ın Paylaşımına Sert Eleştiri…

  AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Gezi Olaylarının 7.Yılında Ahmet Aras’ın yaptığı sosyal medya paylaşımını sert bir dille eleştirdi.

  “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne karşı isyan edenlerle, vatan hainleriyle beraber misiniz Ahmet Aras?” sorusuyla başlayan yazılı basın açıklamasında Gökmen, “Gezi Parkı olaylarının 7. Yılında yapmış olduğunuz paylaşımı yüreğimiz yanarak okuduk” dedi.

  Gökmen, “Biz sizi vatanını, milletini, bayrağını ve devletini seven biri zannediyorduk. Alenen Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne karşı bir isyan hareketi olan Gezi Parkı olaylarını övmek size mi kaldı? Vatan hainlerini bir de selamladığınızı söylüyorsunuz. Hiç mi vicdanınız rahatsız olmuyor?” sorularını sorarak, terörist başı Apo’nun olduğu gezi fotoğrafını paylaşarak şunları söyledi:

  Hainlerin yardakçılarını yanınızda tutmaya devam ediyorsunuz?

  “Hangi vatan haini örgütten talimat alıyorsunuz? Hangi vatan hainleri sizi bu gibi açıklamalar yapmaya zorluyor?

  Bugüne kadar vatanımızı, devletimizi bölmek isteyenlerle ilişkileriniz ortada. Bu konuda hiçbir soruya cevap veremiyorsunuz… Vatan hainlerinin yardakçılarını yanınızda tutmaya devam ediyorsunuz… Amacınız nedir? Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne karşı alenen isyan eden bir etkinliğe nasıl destek verirsiniz? Siz kimsiniz? Kendinizi bu devletten üstün mü görüyorsunuz?

  Gezi Parkı olayları sadece ağaçlarla ilgili değildir. Bu olayların arkasında vatan haini bir çok örgüt ve kişi vardır. Siz Ahmet Aras bu kişileri överken amacınız nedir? Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne siz de mi baş kaldırıyorsunuz? Vatan hainlerinin bu fotoğrafını savunacak kadar gözünüz kör mü?

  Sözlerinizi lanetliyoruz…

  Vatan hainlerini selamlayacağınıza bu ülkeye hizmet etmeye çalışın. Altında olduğunuz bayrağa saygı gösterin…

  Yapmış olduğunuz bu açıklamayı sadece kınamıyoruz. Sözlerinizi lanetliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti bir bütündür. Tek Devlet, Tek Bayrak, Tek Vatandır. Vatan hainleri ve işbirlikçileri asla başaramayacaktır.

  Türkiye Cumhuriyeti Devleti karşısında olan herkesi lanetliyoruz.”


  Bodrum Haber