DOLAR
32,2073
EURO
35,0706
ALTIN
2.536,10
BIST
10.643,58
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Muğla
Az Bulutlu
32°C
Muğla
32°C
Az Bulutlu
Salı Az Bulutlu
30°C
Çarşamba Açık
26°C
Perşembe Açık
26°C
Cuma Açık
27°C

Basketbolda haftanın maç programı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Misli.com Türkiye Basketbol Ligi’ne 10. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Basketbolda haftanın maç programı
Bodrum Ev Emlak

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde ve Misli.com Türkiye Basketbol Ligi’nde 10. hafta mücadeleleri yarın birer maçla başlayacak.

Liglerde haftanın programı şöyle:

  • – Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi
  • Yarın:
  • 19.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Darüşşafaka (Muradiye)
  • 10 Aralık Cumartesi:
  • 13.00 Onvo Büyükçekmece Basketbol-Bahçeşehir Koleji (Gazanfer Bilge)
  • 15.30 AYOS Konyaspor Basketbol-Frutti Extra Bursaspor (Selçuklu Belediyesi)
  • 18.00 Pınar Karşıyaka-Aliağa Petkimspor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)
  • 11 Aralık Pazar:
  • 13.00 Galatasaray Nef-Gaziantep Basketbol (Sinan Erdem)
  • 15.30 Fenerbahçe Beko-Türk Telekom (Ülker Spor ve Etkinlik)
  • 18.00 Beşiktaş Emlakjet-Anadolu Efes (BJK Emlakjet)
  • 12 Aralık Pazartesi:
  • 19.00 TOFAŞ-Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket (TOFAŞ)
  • – ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi
  • 10 Aralık Cumartesi:
  • 14.00 Fenerbahçe Alagöz Holding-Beşiktaş (Fenerbahçe Metro Enerji)
  • 16.00 Emlak Konut-Galatasaray Çağdaş Faktoring (Başakşehir)
  • 11 Aralık Pazar:
  • 13.00 Melikgazi Kayseri Basketbol-Antalya Toroslar Basketbol (Kadir Has Kongre Merkezi)
  • 13.30 Bursa Uludağ Basketbol-Nesibe Aydın (TOFAŞ)
  • 14.00 BOTAŞ-Çankaya Üniversitesi (Ankara)
  • 15.00 OGM Ormanspor-Rize Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)
  • 16.00 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi-Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor (Servet Tazegül)
  • – Misli.com Türkiye Basketbol Ligi
  • Yarın:
  • 18.00 OGM Ormanspor-Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler (M. Sait Zarifoğlu)
  • 10 Aralık Cumartesi:
  • 14.00 Sigortam.net-Depomax Haremspor (Akatlar)
  • 15.45 Yılyak Samsunspor Basketbol-Finalspor (Mustafa Dağıstanlı)
  • 17.30 Antalya Güneşi-Semt77 Yalovaspor (Kepez Turgut Özal)
  • 11 Aralık Pazar:
  • 14.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Kurtdereli)
  • 15.45 Akran Gemlik Basketbol-Bornova Belediyesi Karşıyaka (Gemlik)
  • 17.30 MKE Ankaragücü Mamak Belediyesi-Kocaeli Büyükşehir Belediyespor (Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu)
  • 12 Aralık Pazartesi:
  • 18.00 Çağdaş Bodrumspor-Fenerbahçe Koleji DS Energy (Bodrum)

(AA)

Aktur tatil sitesi