Bodrum Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bodrum 31°C
Parçalı Bulutlu

  Mehmet Özmeral: “Bodrum’da yetki ve sorumluluk almaya talibim”

  MHP Bodrum Teşkilatı içerisinde son günlerde oluşan gelişmeler ve bu gelişmelerin kamuoyuna yansıması sonrasında, adı MHP Bodrum ilçe başkanlığı konusunda öne çıkan Mehmet Özmeral tarafından bir basın açıklaması yapıldı.

  Yaklaşık 3 aydır MHP Bodrum İlçe Yönetim Kurulu içerisinde yaşanan gelişmeler, bu gelişmeler paralelinde adının kamuoyunda anılması ve MHP tabanında yapılan değerlendirmeler nedeniyle bir açıklama yapmanın kaçınılmaz olduğunu ifade eden Özmeral, MHP’nin 50 yıldır Türk siyasetinde seviyeli, ilkeli ve tutarlı yürüyüşünü devam ettiren dev bir oluşum’ olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi;

  “1995 Yılından bu yana MHP Bodrum Teşkilatı içerisinde okul, gençlik kolları ve ülkü ocaklarında başkan, başkan yardımcılıkları görevleri de dahil olmak üzere 24 yıldır siyaset yapıyorum. Siyasi geçmişi ve mücadelesi kurucumuz merhum Alparslan Türkeş ile başlayan bir ailenin içerisinden geliyorum.

  Bodrum Teşkilatımızın özellikle Muğla’nın Büyükşehir Belediyesi kapsamına girdiği 2014 yerel seçimlerinden sonra yaşadığı süreci de özellikle ve dikkatle takip ediyorum. Bodrum coğrafyasında çok değil, 5 yıl önce 4 belediyesi bulunan güçlü bir siyasi yapıyken, bugün kamuoyunda ilçe başkanlığı ve yönetimi düzeyinde yaşanan sorunlarının meydanda konuşulduğu bir dönem yaşıyoruz.

  mehmet Özmeral MEHMET ÖZMERAL: SEVİYELİ, İLKELİ VE TUTARLI SİYASET, ANLAYIŞIM OLACAK… mehmet ozmeral 2 scaledBu gelişmeler tabanımıza, seçmenimize ve teşkilatımıza layık olmayan bir züldür. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ülke siyasetinde ve parti yönetiminde ortaya koyduğu üstün performans, gayret ve birleştirici bakış açısıyla taban tabana zıt olan bir durumdur.

  MHP siyasi geçmişinde tabelasının bulunduğu her coğrafyada ürettiği siyasetle çözümün ve hizmetin bir parçası olarak görülmüş ve anılmıştır. Yakın döneme kadar Bodrum’da belediyeleriyle ve yaptığı hizmetlerle anılan MHP Teşkilatının, bundan sonrada toplum için fayda üreten konularla anılması ve takdir görmesi en büyük isteğimdir.

  Ben ve bana destek veren tüm yol arkadaşlarımın temel düşüncesi; Bodrum’a toplumsal fayda sağlayacak proje ve hizmetleri üretmektir. Önümüzdeki günlerde yaşayacağımız kongre süreci ve sonrasında başta Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere teşkilat ve il başkanlığımızca üretilen siyasete tüm varlığımla destek olacağımı ifade ediyorum.

  Ben ve yol arkadaşlarım ilçe kongresi sürecinde dünün ve bugünün eksikliklerini, olumsuzluklarını yarının başarısı haline dönüştürmek için birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, Bodrum’da yeni açılacak sayfada yetki ve sorumluluk almaya talibiz…

  Kongre sürecinde yapacağım çalışmalar; seviyeli, ilkeli ve tutarlı siyaset anlayışıyla milliyetçi bir duruş içerecektir.”

  Bodrum Haber