DOLAR
8,5124
EURO
10,2921
ALTIN
498,49
BIST
1.441

  Teşkilat Dizisi Yayına Girdi

  Teşkilat Dizisi Yayına Girdi
  17.04.2021
  A+
  A-

  2021 yılı itibariyle TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Teşkilat dizisi, oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Heyecanlı senaryosu, başarılı oyuncuları ve dikkat çekici diyalogları ile oldukça beğenilen dizi Pazar akşamlarını süslemektedir. Başrollerini Deniz Baysal Yurtcu ve Çağlar Ertuğrul’un paylaştığı dizi, Milli İstihbarat Teşkilatına ait özel bir ekibi konu alıyor. Sizler de Teşkilat son bölüm izle seçeneğiyle, dizinin son bölümüne ulaşabilirsiniz. Yeni nesil diziler arasında yer alan Teşkilat dizisi, sıra dışı öyküsüyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

  Maceranın, aksiyonun ve heyecanın üst seviyede olduğu Teşkilat dizisi, en çok merak edilen kurumlardan biri olan MİT’in faaliyetlerini konu almaktadır. Sevilen karakterleri ile birlikte izleyenlere kusursuz bir seyir keyfi sunmaktadır. Sizler de pazar akşamı saat 20.00’da yayınlanan bu diziyi izleyerek vaktinizi eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Türkiye tarihinden ilham alınarak çekilen dizide olaylar ve konular gerçekliği yansıtıyor. TRT ekranlarında izleyicisiyle buluşan Teşkilat dizisi, yayınlandığı ilk günden itibaren de etkili bir izleyici sayısına ulaşmayı da başarmıştır.

  Teşkilat Dizisi Konusu

  Merak ve heyecan duygularını tetikleyen Teşkilat dizisi, haftalık yayın programıyla izleyiciyi ekrana kilitlemektedir. Milli İstihbarat Teşkilatı içerisinde kurulan özel bir ekibin, uluslararası istihbarat servisleri ile olan mücadelesi anlatılır. Teşkilat dizisi, yayın tarihinde ilk defa Milli İstihbarat Teşkilatını konu alan dizi olma unvanına sahiptir. Konusunu gerçek olaylardan alan dizide İHA ve SİHA teknolojisinden de bahsedilmektedir. Mart tarihinden itibaren yayınlanan ve yayın süreci boyunca izlenme listelerinin üst sıralarına yerleşen dizide oyunculuklar da çok konuşulmaktadır.

  Macera dolu sahnelere sık sık yer verilen dizi, sezonun en iddialı dizilerinden biri olmaktadır. Gerçekleri profesyonel bir şekilde yansıtan dizide isimsiz kahramanların başarılarından söz edilir. Karakterleri doğru ve objektif bir şekilde yansıtabilmek için detaylı araştırmalar gerçekleştiren oyuncular, sıkı bir eğitimden geçtiler. Milli İstihbarat Teşkilatının sayısız başarısını gerçek olgulara dayanarak aktaran dizide, gerçek olaylar ve hikayeler dayanak olarak alınmıştır.

  Teşkilat Yeni Bölüm

  Devletin önemli kurumlarından biri olan Milli İstihbarat Teşkilatı, kurulduğu tarihten beri çok önemli başarılara imza atmıştır. Teşkilat içerisinde gerçekleşen ve gerçekleşecek olan her türlü hamlenin gizli tutulması önemli bir esastır. Teşkilat dizisi, bu noktada tarihte bir ilke imza atarak, servis içerisindeki başarı hikayelerini anlatmaktadır. Pazar akşamlarına heyecan katan bu dizi ile sizler de vaktinizi verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

  Milli İstihbarat Teşkilatının kalesi olarak bilinen binanın ilk kez ekranlara taşınmasını sağlayan Teşkilat dizisinin çekimleri Ankara’da yapılmaktadır. Gizli operasyonların planlanmasını, yürütülmesini ve sonuçlandırılmasını detaylı bir şekilde aktaran dizide aksiyon sahneleri de oldukça fazladır. Teşkilat dizisinin yeni bölümünü izlemeden önce son bölümü izlemeniz tavsiye olunur. Teşkilat son bölüm izle seçeneğiyle sizler de heyecan dolu son bölümü izleyebilirsiniz. Böylece bu dizi filmi dizi izle platformlarıyla da takip edebilirsiniz!