DOLAR
8,4203
EURO
10,1711
ALTIN
491,68
BIST
1.441

  Voleybol’da Muğla’nın Gururu Oldu…

  Voleybol’da Muğla’nın Gururu Oldu…
  22.06.2020
  A+
  A-

  Muğla Mahalli Voleybol Hakemlerinden Uluslararası Voleybol Hakemi Yasemin Altıner, Dünya Uluslararası Kar Hakemliği görevine getirildi.

  Arena Bodrum Haber – Muğla Mahalli Voleybol Liginde uzun yıllardan beri amatör voleybol müsabakalarını yöneten, 2009 yılında girdiği Uluslararası Voleybol Hakemliği Kursunu başarıyla tamamlayan Altıner, 2009 yılından beri farklı ülkelerde görev aldığı plaj voleybolu müsabakalarında yabancı dili olduğu için görev alıyordu.

  2010 Yılından beri uluslararası görev yapıyorum…

  Bugüne kadar ulusal ve uluslararası karşılaşmalarda görev yapan Yasemin Altıner, “Uzun yıllardan beri Muğla Mahalli Liginde müsabaka yönetiyorum. 2009 yılında katıldığım Uluslararası Voleybol Hakemi Kursunda başarılı olduğum için 2010 yılından beri dünyanın her yerinde plaj voleybol müsabakalarında görev yapıyorum. Dünyanın bazı ülkelerinde düzenlenen Uluslararası Kar Voleybol Müsabakalarında da görev almaya başladım. Voleybol hakemliğine yeni başlayan hakemlerimize tavsiyem çok çalışarak voleybolun en üst kademelerine gelmelerini tavsiye ediyorum” dedi.

  Kaynak: Günaydın Milas